Neslihan Atagül: Bacak açmakla arınmıyorsun!

Neslihan Atagül: Bacak açmakla arınmıyorsun!

En son Star TV'de yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinde 'Nihan' karakterini canlandıran Neslihan Atagül, sosyal medyadan sıklıkla yoga ve pilates paylaşımları yapan ünlü isimlere göndermede bulundu.

03 Mart 2018 - 23:53

Neslihan Atagül, fotoğrafçı Ayten Alpün’ün YouTube kanalına konuk oldu. Evde gerçekleşen sohbet için heyecanlı olduğunu belirten güzel oyuncu, “İşim, kamera önünde başka bir karakteri oynamak. Kamera karşısında Neslihan olunca, geriliyorum ve utanmama sebep oluyor. Başka bir karakteri canlandırdığım zaman, çok rahat olabiliyorum” dedi.

“ÇOCUK GÜZEL BİR ŞEY

Kadir Doğulu’yla evli olan Atagül, “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Herhalde yaparım. Bu işler planlı mı oluyor, bilmiyorum. Sonuçta evlendik, çocuk güzel bir şey. Hayalini kuramadığım bir yerdeyim. Hissini hiç bilmiyorum. Çocuk yapmayı kim istemez” cevabını verdi.

“İNSANLARI DÜŞÜNMEYE TEŞVİK ETMELİYİZ”

İnsanın kendisine “Çocuklar için, dünya ya da başka bir şey için ne yapabilirim?” sorusunu sorması gerektiğini vurgulayan Atagül, “(Bir şey yapamam) diyorsun, ama belki vardır. Düşünmek çok değerli. İnsanları güzel düşünmeye teşvik etmeliyiz” şeklinde konuştu.

“BACAK AÇMAKLA OLMUYOR”

Başarılı oyuncunun sohbetinin en dikkat çeken kısmı, isim vermeden ünlülere yaptığı eleştiriydi: Kime sorsan, pilates ve yogayla arınıyor. Bunu pratikte göremiyoruz. Bacak açmakla olmuyor, beynini arındırman gerekiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Tulga Tekman Çok Sert Konuştu
Tulga Tekman Çok Sert Konuştu