Nevşah’ın İkinci New York Çıkartması

Nevşah'ın İkinci New York Çıkartması

Bir seri eğitimler vermek üzere ikinci kez New York’a gelen nefes koçu Nevşah New York’lu Türk ve yabancı öğrenciler ve nefes eğitimini merak edenler ile buluştu. Daha yoğun bir programla gelen Nevşah’ı eski ve yeni öğrencileri ilgiyle dinledi. Koçluk eğitim programını da içine alan bir dizi programlar serisinden sonra çok yorulduğunu ancak toplantıların çok verimli geçtiğini ve çok zevkle çalıştıklarını söyleyen Nevşah’a onunla birlikte gelen Nefes Koçları yardımcı oluyor.

18 Ekim 2018 - 22:41 - Güncelleme: 24 Ekim 2018 - 19:07

Nevşah’ın nefes koçluğu eğitimini de içine aldığı ikinci New York çıkartmasında özellikle doğru nefes alma ile ilgilenen ve bu bilgileri diğerlerine aktarmak isteyen kişilere nefes koçu olmalarını öneriyor. 

“Doğal nefes, yeniden kazanılması gereken bir alışkanlık. İnsanlar nefeslerindeki problemi kendileri tespit edemedikleri ve kendileri düzeltemedikleri için mutlaka bir nefes koçu ile çalışmaları gerekir” diyen Nevşah “Aslına bakarsanız nefes koçu ile çalışmak da bir yere kadar yararlı. Bir kişi nefesini tamamen açmak ve kaybettiği doğal nefes alışkanlığını kazanmak istiyorsa bunu yapabildiği tek yer Mucize Kursu diyebilirim” diye ekliyor. 

Nevşah’ın gelecekteki Amerika programları için bilgi almak istiyorsanız Mel Stretegies’den Melike Ayan’la iletişime geçebilirsiniz: [email protected] 


Esra Öziskender bildirdi.


NEVŞAH'IN NEW YORK'TA NEFES EĞİTİMLERİ FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN
YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yıldız Teknik Maryland'a Damga Vurdu
Yıldız Teknik Maryland'a Damga Vurdu
Yıldırım ve İmamoğlu Canlı Yayında Ne Konuştular?
Yıldırım ve İmamoğlu Canlı Yayında Ne Konuştular?