• Reklam
Reklam

Nevşin Mengü'den O İddialara Cevap...

Olay TV'nin kapatılmasının ardından haber sitelerinden yayımlanan, Cavit Çağlar'ın kanalı aslında çalışanlarının tavırlarından dolayı kapadığı, bu kişilerin başında da Nevşin Mengü'nün olduğu iddiasına, Mengü'den cevap geldi. Kendisiyle ilgili iddialara cevap veren Mengü, "Kanal kapatmak için daha yeterli sebep düşünemiyorum" dedi.

Reklam
Nevşin Mengü'den O İddialara Cevap...
27 Aralık 2020 - 00:45
  • Reklam
Baskılar sonucu kapatıldığı iddia edilen Olay TV, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Olay TV Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, Nevşin Mengü ile Ana Haber'de kanalın kapanma kararı hakkında bilgi verdikten sonra, tüm Olay TV ekibi stüdyoya girerek alkışlar halinde ekranlarının kararmasını beklemişti. 

Kanalın patronu Cavit Çağlar'ın, Olay TV'yi kapatma kararı şaşkınlık yaratmış ve çok eleştirilmişti. Kararın gerekçeleriyle ilgili çeşitli haberler de yapıldı.

Ensonhaber'in yaptığı habere göre Çağlar'ın kanalı kapatma gerekçelerinden birisi de çalışanların kendisine yönelik davranışları olmuş. İddiaların merkezinde ise Nevşin Mengü yer aldı.

Haberde Yer Alan İfadeler:
"Bir toplantı için salona giren Cavit Çağlar, Nevşin Mengü'ye nezaketen ‘nasılsınız’ diye sordu. Mengü ise Cavit Çağlar'a alaycı bir üslupla ‘Merak etmeyin bu akşam sizin başınızı derde sokmayacağım’ diye cevap verdi. Cavit Çağlar aldığı bu cevap karşısında oldukça sinirlendi."

"Evet Böyle Bir Şey Var Ama Cavit Bey Hiç De Sinirlenmedi, Gayet de Gülümsedi"
Konuyla ilgili Twitter hesabından paylaşım yapan Mengü, YouTube kanalından yaptığı yayında da konuya ilişkin yorumlarda bulundu.

Nevşin Mengü'nün Açıklaması:
"Diyorlar ki; Cavit Çağlar'ın kanalı kapatmasındaki bir etken de çalışanların Cavit Bey'e saygısızlık etmesi olmuş. İddia bu. Şöyle yazmış bir internet sitesi; bir toplantı için salona giren Cavit Çağlar, Nevşin Mengü'ye nasılsınız diye sordu. Mengü ise alaycı bir üslupla ‘Merak etmeyin bu akşam sizin başınızı derde sokmayacağım’ diye cevap verdi. Cavit Çağlar aldığı bu cevap karşısında oldukça sinirlendi. Bu oldu evet. Cavit Çağlar geldi, biz yayına çıkmadan bir gün önce. Hakikaten, hepimize merhaba dedi. Ben de ayağa kalktım, yanına gittim. Yaşı büyüktür, elini sıktım. Nasılsınız dedim. Bir de espri yaptım. ‘Korkmayın Cavit Bey, sizin başınızı derde sokmayacağım’ dedim. Hiç de sinirlenmedi. Gayet de gülümsedi. Hatta böyle omzuma tak tak yaptı. Buna hiç sinirlenmedi. Bunu da kim sızdırdıysa... Çünkü bunu orada birkaç kişi gördü. Sinirlenmedi. Orada bu espri yapıldı. Bu espriden de kanal kapatılıyorsa, hiç çıkılmasın bu yollara."

"Kanal Kapatmak İçin Daha Yeterli Bir Sebep Düşünemiyorum"

Nevşin Mengü, haberin ilgili bölümünü Twitter hesabından paylaşarak, “kanal kapatmak için daha geçerli bir sebep düşünemiyorum” ifadelerini kullandı.

Neşin Mengü'nün Twitter Paylaşımı:  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com