New Jersey’in en şaşalı 10 Noel Işığı

New Jersey'in en şaşalı 10 Noel Işığı

Amerika Birleşik Devletleri'nde Noel renkli geçiyor. New Jersey eyaletinde en görkemli Noel ışıkları bu yılda ışıldamaya başladı. Lamba direklerinden ve Noel ağaçlarından, oluşan ışıklar, mevsimi renklendiriyor. İşte O yerler

20 Aralık 2017 - 21:12

Cranbury Noel Işıkları

Yer: 128 North Main Street, Cranbury

Noel Spectacular, 50.000'den fazla kanal ve 25.000 feet uzatma kablosu tarafından kontrol edilen müzikler için dans eden 150.000 ışık izleyiciyi sunuyor.

2017 yılı için yeni, havadaki 1,600 piksel ızgarın üzerinde 40 feet ve gerçek yangınlu piroteknikler var.

Ekran New Jersey'deki hemen hemen her haber organizasyonunda, Greta Noel Işıkla Mücadele, Günaydın İyi Amerika, Gece Uçuşları, NBC Gece Haberleri ve Amerikan Ekspresi Seyahat ve Boş Zaman Seçimlerinde yer alıyor.

Cranbury Christmas Lights'ın kurucusu ve dekoratörü Keith Shaw'a göre, bunlar kâr amacı gütmeyen bir organizasyon ve yerel gıda bankalarına ve hayır kurumlarına fayda sağlamak için bağışlar% 100 gidiyor.
Six Flags Holiday Parktaki ışıklı ekranda Drone görünümü

Yeri: 1 Six Flags Blvd., Jackson

Jackson New Jersey'de Six Flags Great Adventure , 1.25 milyon ışık, 460 kesme ağaç ve 7,190 süs eşya alanındaki ikinci Holiday in the Park'ı piyasaya sürüyor. Ekranda tamamlanması 15,000 adam saat sürdü. (Video Matt Dowling ve Andre Malok | NJ Advance Media, NJ.com için)

Parkta Tatil 1 Ocak'a kadar sürecek.


28 Turtleback Hayvanat Bahçesi West Orange holiday lightss.JPG


Turtle Back Hayvanat Bahçesi Holiday Light Spectacular

Yeri: 560 Northfield Avenue, West Orange

Essex County Kaplumbağa Geri Hayvanat Bahçesi boyunca parkın her tarafından aydınlatılmış 50'den fazla köpüklü kış resmi ve hayvan karakteri şaşkınlığının tadını çıkarın  . 

Kabul ücretsizdir ancak ziyaretçilerin, bozulmayan gıdalar, hafifçe kullanılan katlar ve yeni oyuncaklardan bağışlar getirmesi teşvik edilmektedir. Etkinlik, 2 Ocak tarihine kadar saat 17:00 - 21:00 arası (Kapalı Noel Arifesi ve Noel Günü) kadar devam ediyor.

35 Smithville Holiday Lights.JPG

Tarihi Smithville'in Tatil Işık Şovu

Yeri: Meone Gölü, 615 East Moss Mill Road, Smithville; Tarihi Smithville'de kayan ağaçlar .

50.000'den fazla Noel ışıktan yapılmış 120'den fazla Noel ağacı, Smithville'in merkezinde Meone Gölü üzerinde sihirle kayar. Karanlık düştüğünde, göl boyunca ışıkların ve müziğin düzenlendiği bir gösteri oynanır. Işıklar, suyun yüzeyini yansıtırken, dans edip birbirlerine müziğin peşinde koşuyor gibi görünüyor. Bu gösteri köprünün yanı sıra köyün her iki yanında da görülebilir.

Tatil Işık Gösterisi karanlıkta başlıyor ve Perşembe-Pazar arası öğleden sonra 8: 30'a kadar 7 Ocak'a kadar devam ediyor.Kloos ailesinin Noel ışıkları
Yer: 11 Sterling Court, East Brunswick
Bill ve Ryan Kloos'un yıllık Noel lambası gösterimi 2005 yılında başlatıldı. Aile, ABC'nin "Büyük Noel Işıkla Mücadele" adlı filminde yer aldı.
Her yıl, Kloss ailesi belirli bir yardım için bağış kabul etmiştir. Bu yıl yetiştirilen paralar Powers Promise'a fayda sağlayacak  . Her yıl doğan her 3.500 erkekten 1'i etkileyen, nadir görülen ve tedavi edilemez bir hastalık olan Duchenne Musküler Distrofi (DMD) ile doğan Cranbury'den 3 yaşındaT & A Sprinkler Işık Şovu

Yeri: 18 Central Ave., Eski Köprü

Thomas Apruzzi ve eşi Kristine, TA Sprinklers Light Show olarak bilinen Old Bridge'deki evlerinde muhteşem bir tatil lambası görüntüsü sunuyor. Tom ve karısı, dört arkadaşıyla birlikte, bu büyük tatil ışıklı gösterisini evlerinde kurmak için üç ay harcıyorlar. "Bir patlama yaşıyoruz, bunu her yıl yapıyoruz ve daha iyi ve daha iyi hale geliyor" Apruzzi. Bu yıl, yeni teknolojiyi barındırabilmek için evinin çatısında özel ofsetler yapacaklar.

Apruzzi'ye göre, tüm şovu yönetmek için ayda yaklaşık 1.200 dolar harcıyor.

Gösteri 1 Ocak, Çarşamba-Pazar, 17:30 - 10:00 hava şartlarına kadar devam eder.

Marino Pazzini Noel Işıkları

Yeri: Florham Park'ta 28 Deerfield Drive. 

Marino Pazzini'nin evinde 6 Ocak'a kadar figürler ve pırıltılı ışıklarla şenlikli bir tatil görüntüsü sergileniyor. Işıklar çoğu gece 15: 00-17: 00 saatleri arasında, Noel haftasında gece yarısı ya da sonrasına kadar açık.

Morris Tatil Işıkları

Yeri: 3 Indian Falls Road, Mine Hill

Morris Holiday Lights  , ailesinin Mine Hill Belediye Başkanı Sam Morris'in yaratıcısıdır. Seyirci, tatil müziğine programlanmış 40.000+ ışıklık bir tatil ışık gösterisi ile göz kamaştırıldı. Herhangi bir bağış hayırsever nedenlerle yargılanıyor.  

Gösteri 1 Ocak Pazar - Perşembe, 17:00 - 9:30, Cuma - Cumartesi günleri 17: 00-11 arası devam ediyor

Skylands Stadyumunda Noel Işık Şovu ve Köyü

Yeri: 94 Championship Place, Augusta

WSUS 102.3 FM'de tatil müziği dinlerken, bir mil uzunluğunda 2 milyondan fazla göz kamaştırıcı ışık kullanmaya başlayın. Daha sonra, Bright Heart Light Ormanı ve Advance Auto Parts Light Tunnel ile Amerikan Kalp Derneği-New Jersey'den yararlanacak yeni bir Walk-Thru Lightfest deneyimi yaşayın; Pompton Spor Merkezi Paten Alanı; ve Thorlabs S'mores Fire Pit. 

WheelHouse Craft Kitchen + Bar, Noel Baba, oyunlar ve 23 Aralık'a kadar alışveriş yaparak akşam yemeği ve fotoğraf sunacak. Komple zamanlama ve indirim bilgileri için, SkylandsStadium.com'u ziyaret edin 

Biletler, yük başına 20 dolar. Işık gösterisi 30 Aralık'a kadar, 13:30 - 11:00 saatleri arasında devam edecek.

Johnny'nin Hazlet Tatili Işık Fırsatı

Yeri:  3 Bauer Avenue, Hazlet

Johnny'nin Hazlet Holiday Extravaganza, iki düzin üzerinde şişirilebilir süsleme ve aydınlatılmış kafes üzerinde 150.000 'den fazla köpüklü ışıkla devam ediyor. 60'lı yılların başında olan Johnny'ye göre, bu ekranı her yıl kendisi yapıyor. Neden bunu yaptığı sorulduğunda ... "Çocuklar için, yüzlerinde gülümsemeleri görmek."

Gösterisi, 23 Aralık - 18: 00-23:00 saatleri arasında.

Santa ve The Grinch 18 Aralık Pazar, 18: 00-16: 30 (yağmur veya kar olmadığı sürece) gelecektir. Küçük bir çıkmaz yol olduğu için sokağa çekerken dikkatli olun. çok sayıda yaya trafiğinin yanı sıra çevrede dolaşan çocuklar olacak. Alexandra Pais | NJ Advance Media

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Facebook Merkezinde Bomba Alarmı
Facebook Merkezinde Bomba Alarmı
Buildings on Facebook campus evacuated over bomb threat
Buildings on Facebook campus evacuated over bomb threat