New Jersey Tacizci Damadı Konuşuyor

New Jersey Tacizci Damadı Konuşuyor

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletinde 31 yaşındaki Matthew Aimers, hayatının aşkıyla resmen evlendikten sonra düğününde eğlenmeye başladı. Alkolün su gibi aktığı gecenin sonunda ise ortalık karıştı. Zira damat, gece boyunca gözleriyle adeta taciz ettiği genç bir garsonu tuvalete kadar takip edip cinsel saldırıda bulundu.

09 Şubat 2019 - 20:19

Bir süredir birlikte olduğu sevgilisiyle evlenen Aimers’ın evliliğinin bu cinsel saldırı sonrasında sona erdiği iddia edildi.

Gecenin sonunda henüz reşit olmayan garsonun peşinden kadınlar tuvaletine giren sapık damat önce genç kızı öpmek istedi. Daha sonra garsonu elle taciz etti. Genç kadına cinsel organını gösteren sapık damat 100 dolar karşılığında, “Gerçekten içinden geliyormuş gibi öpmesini” istedi. Genç kız bu isteği reddetti. Genç garson tarafından reddedilen Aimers, şiddet uygulamaya başladı ve yumruklayarak tartakladı.

Olayın ardından gözaltına alınan Aimers, masum olduğunu söyledi. Philadelphia Inquirer gazetesine konuşan Aimers’ın avukatı Louis Busico, “Müvekkilim iddiaları reddediyor ve masum olduğunu söylüyor. Kendisi hakkında çıkan karalama kampanyasıyla mücadele ediyor” dedi.

21 Şubat’ta cinsel saldırı suçlamalarıyla hakim karşısına çıkacak Aimers’ın evliliğini akıbeti ise şu an bilinmiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trump denies knowing identity of whistleblower
Trump denies knowing identity of whistleblower
23 states sue Trump over Calif. auto emission rule
23 states sue Trump over Calif. auto emission rule