New York'un Şevkiye Teyzesinden Erdoğan'a Jest

New York'un Şevkiye Teyzesi olarak bilinen 99 yaşındaki Şevkiye Sun, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın New York'a gelişi nedeniyle Wall Street'a Türk Bayrağı çekti.

New York'un Şevkiye Teyzesinden Erdoğan'a Jest
24 Eylül 2019 - 12:39

Yaklaşık 60 yıldır Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde yaşayan Modacı Şevkiye Sun, yaz kış demeden hemen hemen tüm Türk eylemlerinde ön safta yer alıyor. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın New York'a geldiğini duyan New York'un Şevkiye Teyzesi, İbrahim Kurtulmuş'tan destek isteyerek New York'un ünlü caddesi Wall Street'a Türk bayrağı çekti.

Fotoğraflar: Hatice Türkmen

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Sevkiye Sun
    6 ay önce
    ABD POST' sayin ABD POST. yazdiginiz haber benim istegimle olmamis, Sayin Ibrahim KURTULUS, tarafindan Cumhurbaskaninimiz tarafindan cekilmesi icin tertiplenmis, lakin New York polisi, emniyet bakimindan musaade etmeyince, ve ne sebeble kimselerin gelmedigini bilmememe ragmen, o aksam orada biz uc kisi oldugumuzdan ve tum top***tilara gittigim icin, orada mevcut bulunusum sebebiyle Ibrahim Kurtulus o serefi bana bagisladi, cok mutlu ve ONORE oldum, LUTFEN BU HABERI BOYLE TASHIH EDERSENIZ, toplum daha iyi bilgilerinir, Yani bu ulkede bu kadar AKP'liler varken, gelselerdi, hic O SEREF bana birakilirmiydi? Selamlarimla, GOK KUBBE DE, BAKI HOS BIR SEDA.