• Reklam
Reklam

NJ Motorlu Taşıt Biriminde Uzun Kuyruk

Amerika Birleşik Devletleri'nde Corona Virüs salgını nedeniyle bir çok kurum kapanmıştı. Temmuz ayından itibaren normalleşme sürecine geçilmesiyle başta Araç muayene istasyonları ve trafik komisyonu dahil bir çok kurum yeniden işleme başladı. Oluşan kalabalık uzun kuyruklara neden oldu.

Reklam
NJ Motorlu Taşıt Biriminde Uzun Kuyruk
19 Ağustos 2020 - 04:49 - Güncelleme: 19 Ağustos 2020 - 05:05
  • Reklam
MVC'nin hâlâ ele alması gereken dört aylık kapanış döneminden kalma yüzbinlerce bekleyen işlem bulunduğunu dile getiren MVC sözcüsü William Connolly, "Personelimiz, bizi bekleyen birikimi ortadan kaldırmak için harika bir iş çıkarıyor." dedi.
Sosyal medyadan MVC önündeki kalabalığı görüntüleyen sürücüler "Bu işlemlerin çoğunu online olarak hizmet verebilir ama MVC herkesi sıraya dikiyor. Ortadoğu ülkelerindeki ekmek kuyruklarının bir benzeri." diye konuştular. 
New Jersey, 6,5 milyondan fazla sürücüye lisans veriyor. MVC, COVID-19 salgını ve halk sağlığı acil durumu sırasında neredeyse dört ay boyunca kapalıydı, 

Ruhsatlar, kayıtlar, geçici etiketler ve inceleme etiketleri en az 30 Eylül'e kadar uzatıldı. Ve Haziran'dan Ağustos'a kadar sona eren bu belgeler 31 Aralık'a kadar uzatıldı.
Lisanslama Merkezleri yalnızca lisans ve kimlik işlemlerini yaparken, Araç merkezleri sadece tescil ve plaka işlemleri yürütüyor.
Müşterilerin check-in yapabilmeleri için yeni bir SMS bildirim sistemi kuruldu, SMS alan sürücülerin belirtilen saatten 15 dakika önce servis alanında olması bekleniyor.

MVC'nin New Jersey'de 39 merkezden 15-20'si güne bağlı olarak saat 11.00'de kapasiteyi doldururken, bazıları daha erken randevu sistemini kapatıyor.
Lisans merkezleri bu kentlerde hizmet veriyor.

Bayonne
Camden
Cardiff
Delanco
Eatontown
Edison
Flemington
mülkiyet hakkı
Lodi
Newark
Kuzey Bergen
Oakland
Paterson
Rahway
Rio Grande
Salem
Güney Plainfield,
Toms Nehri,
Vineland,
Wayne,
West Deptford,
Araç merkezleri

Cherry Hill,
East Orange,
Hazlet,
Jersey City,
Lakewood,
Manahawkin,
Medford,
Newton,
Runnemede,
Somerville,
Güney Brunswick,
Springfield,
Trenton,
Turnersville,
Wallington,
Washington
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com