Nurullah Işık: Kavga Değil Siyaset Yapıyoruz

Nurullah Işık: Kavga Değil Siyaset Yapıyoruz

Türkiye 24 Haziran seçimlerine hazırlanırken, Saadet Partisi Amerika Birleşik Devletleri Temsilciliği de ABD'de seçimlerle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. SKM başkanlığına getirilen Mehmet Nurullah Işık ABD'de çalışan diğer parti temsilcilerine önemli mesajlar verdi.

14 Mayıs 2018 - 14:40

Mehmet Nurullah Işık yaptığı açıklamada "Kendisine "Yeniden Buyuk Turkiye'yi" kurmayi  misyon edinmis bir siyasi davanin mensubu olarak guclu, adil, bağımsız ve özgür bir Turkiye'yi ancak kutuplaşmadan ve otekileştirmeden arinmis bir toplumun kurabilecegine inaniyorum. Bundan dolayı  ABD'de faaliyet gosteren butun siyasi partilerin temsilcilerini ABD'de ki Türk toplumunda birliği , kardeşliği ve beraberliği tesis etmek, seçimlerin düşmanlıkla değil rekabet ile yapıldığını göstermek adına  hep beraber bir iftar yemeginde bulusarak  hem ulkemizin hemde burada ki toplumumuzn sorunlarini konusmaya davet ediyorum. 

 Bu vesıle ile hem milletimizin hemde bütüm islam aleminin Ramazan ayını  tebrik ediyor toplumsal birligimize ve kardesligimize vesile olmasini temeni ediyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanadalı Türk Minor Empire New York'ta
Kanadalı Türk Minor Empire New York'ta
Hockney tablosu 90 milyon dolara satıldı
Hockney tablosu 90 milyon dolara satıldı