• Reklam
Reklam

ODTÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar Hayatını Kaybetti

ODTÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar vefat etti. Kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği açıklanan Acar için ODTÜ'nün sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınlandı.

Reklam
ODTÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar Hayatını Kaybetti
28 Aralık 2020 - 01:03 - Güncelleme: 28 Aralık 2020 - 01:09
  • Reklam
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Eski Rektörü Prof. Dr. Ahmet Acar, hayatını kaybetti. 71 yaşındaki Acar'ın kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği açıklandı. Acar'ın vefatının ardından ODTÜ'nün sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayınlandı. 

ODTÜ'nün Paylaşımı:
"Üniversitemizin gelişmesinde çok değerli katkıları olan, 2008 ve 2016 yılları arasında ODTÜ Rektörü olarak görev yapmış kıymetli hocamız Prof. Dr. Ahmet Acar’ı kaybettik. Vefat eden değerli hocamıza rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz."

Gazeteci Ertuğrul Özkök de, yakın arkadaşı Ahmet Acar'ın vefatıyla ilgili, sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı.

Eryuğrul Özkök'ün Paylaşımı:
"ODTÜ'NÜN BÜYÜK KAYBI Sevgili arkadaşım, Beytepe’de öğretim üyeliği yıllarımda aynı odayı paylaştığım, sonraki yıllarda onun ODTÜ’de hem akademik hem de rektör olarak başarılarını gururla izlediğim arkadaşım Prof. Ahmet Acar’ı kaybettik. Sakin, barışçı, ilerici, demokrat arkadaşım. Hayatı boyunca hep barışı, demokrasiyi, öğrencilerini savundu. Nur içinde yat sevgili kardeşim.geride kalanlarına ve bütün ODTü camiAsına başsağlığı diliyorum."


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com