• Reklam
Reklam

Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan sessizliğini b

ABONE OLÖzcan Deniz ile Feyza Aktan, 2018 yılında nikah masasına oturmuş

Reklam
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan sessizliğini b
09 Mayıs 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Özcan Deniz ile Feyza Aktan, 2018 yılında nikah masasına oturmuş ancak çiftin mutluluğu kısa sürmüştü. Boşandıktan kısa bir süre sonra barışan çiftin yeniden evlenmesi beklenirken bu kez karşılıklı suçlamalar geldi. Şimdilerde oğulları Kuzey'in velayeti için karşı karşıya gelen ikiliden Feyza Aktan, Hürriyet'e konuştu.


NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı, oğlundan doğum günü için eski eşi Feyza Aktan'la anlaştıklarını ancak 10 gündür haber alamadığını belirterek eski eşi hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve duygusal bir paylaşım yapmıştı.


"ÜZERİMDE HİÇBİR MAL YOK"

Aktan, Deniz'e "Ya yeniden evlenelim ya da bana 15 milyon TL tazminatı ver" diye rest çektiğiniz iddiaları hakkında "Sözleşmeli boşandık ve hiç para mevzusu olmadı. Bu evlilikten 1 TL bile almadım. Üzerimde hiçbir mal yok. Kullandığım araç bile benim üzerime kayıtlı değil" ifadelerini kullandı.


Aktan, "Bunun net cevabını ben de bilmiyorum. Boşandıktan sonra bu evden yaşanmışlıklarımız çok olduğu için taşınmak istedim. Ancak Özcan buna izin vermedi, “Oğlumum düzeninin bozulmasını istemiyorum” dedi. Pandemi başladığı dönem, biz Özcan'ın evinde 5 ay kaldık. Sonra bir gün telefon etti, “Ev tadilata girecek, evi kapatıyoruz” dedi. Ben de yeni ev bakmaya başladım ancak boşanma sözleşmemizde bu semt dışında başka bir yere taşınamayacağım yazıyor. Özcan da bu bölgede gönderdiğim hiçbir evi kabul etmiyor. Çok tıkandım... Sonra bir bakıyorum, eski eşim benim için ‘gaspçı’ diyor. Bu evle ilgili davamız devam ediyor, ne olacağı daha belli değil" diye konuştu.


Feyza Aktan sözlerine; "Bu da her zamanki gibi medyaya yanlış aktarıldı. Olay sırasında uyanıktım. Ve gerçekten çok ciddi bir yangındı. Oğlum ve ben şu an hayatta olmayabilirdik. Çok ağır travmatik bir şey atlattık. Yangının ertesi günü çevremizden ‘geçmiş olsun, iyi misiniz’ denilmesini beklerken, alkolik ilan edildim" diye devam etti.


"BÖYLE BİR TEŞHİS KOYMUŞ..."

Öte yandan Özcan Deniz, birkaç gün önce eski eşinin ‘Medea kompleksi’ hastası olduğunu iddia etmişti. Bu konuyla ilgili de konuşan Aktan, şu sözleri söyledi:Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com