• Reklam
Reklam

Pamela Anderson lüks evini satışa çıkardı

ABONE OLBir süre önce korumalığını yaptığı ileri sürülen inşaat işçisi Dan Hayhurst ile beşinci ev

Reklam
Pamela Anderson lüks evini satışa çıkardı
09 Mart 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Bir süre önce korumalığını yaptığı ileri sürülen inşaat işçisi Dan Hayhurst ile beşinci evliliği yapan Kanadalı yıldız Pamela Anderson, "artık köklerime dönme zamanı" diyerek Malibu'daki evini satışa çıkardı.


53 yaşındaki Pamela Anderson'ın dört yatak odalı evinin tasarımı, mimar Philip Vertoch'ın imzasını taşıyor. Pamela Anderson "Köklerime dönme zamanı geldi. Aşığım ve yakın zamanda evlendim" diyerek uzun süredir yaşadığı Malibu'dan ayrılık kararının ardında yatan nedeni açıkladı.


Pamela Anderson, daha önce People dergisine verdiği bir röportajda bu evin en çok sevdiği bölümünün yatak odası olduğunu söylemişti. Kendine özel bir banyosu olan bu odanın, evin en temiz yeri olduğunu da ifade etmişti.


Kanada'nın Vancouver adasında bulunan Ladysmith adlı kasabada büyükanne ve büyükbabasından 25 yıl önce satın aldığı bir mülkte evlendiğini açıklayan ünlü oyuncu, beşinci eşi Dan'e dair, "Tam olmam gereken yerdeyim, beni seven bir adamın kollarında" ifadelerini kullanmıştı.


İKİ OĞLU VAR

Pamela Anderson, ilk evliliğini 1995 ile 1998 arasında Tommy Lee ile yaptı. Bu evlilikten iki yetişkin oğlu bulunuyor. Anderson, 2006 ile 2007 arasında Kid Rock ile evli kaldı.


FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM/ BACKGRID USA/ INSTAGRAMSource : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com