• Reklam

Paterson'da Uyuşturucu Baronlarına Operasyon

Amerika Birleşik Devletleri'nin New Jersey eyaletine bağlı Paterson kentinde geçtiğimiz yıl göreve gelen Türk Emniyet Müdürü İbrahim Mike Baycora uyuşturucu mafyasına savaş açtı. Daha önce uyuşturucu Fabrikası olarak adlandırılan Paterson'da bir yılda tonlarca uyuşturucu imha edilirken, uyuşturucu baronları bir bir yakalandı.

Reklam
Reklam
Paterson'da Uyuşturucu Baronlarına Operasyon
24 Ekim 2020 - 06:23
Reklam

Paterson Belediye Başkanı Andre Sayegh sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda, son bir ayın istatiksel verilerini verdi.

Başkan Sayegh "Suçluları adalete teslim edeceğimiz sözünü vermiştim. Eyalet ortaklarımız ve İbrahim Mike Baycora'nın yönetimindeki polis departmanım ortaklaşa bir operasyona imza attı. 12 uyuşturucu baronu yakalanarak adalete teslim edildi. Bu operasyonda 5.900 doz eroine el konuldu. Şehrimizi daha güvenli hale getirmek için savaşmaya devam edeceğiz." dedi.

Sayegh başka bir paylaşımında ise, 2015-2019 yılları arasında Paterson'da 952 trafik kazası meydana geldiğini belirterek "Bu kazalarda 202 yaralanırken 14 kişi hayatını kaybetti, 27 kişi sakat kaldı. Bugün, Street Smart projemizi başlattık. Artık sinyalizasyon ve diğer tedbirlerimiz tek noktadan takip edilecek." şeklinde konuştu.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com