• Reklam

Pelosi'nin Laptopu Rusya'ya Mı Satıldı?

FBI, Kongre Binası baskınında Pelosi'nin laptopunun çalınıp Rusya'ya satılmış olması ihtimalini araştırıyor. En son laptopu kurcalayan kişi evinde ölü bulunmuştu!

Reklam
Pelosi'nin Laptopu Rusya'ya Mı Satıldı?
18 Ocak 2021 - 14:24
  • Reklam
FBI, şu an ceza davası süren Riley June Williams'ın eski sevgilisi olduğunu iddia eden bir şahıstan telefon aldı. Bu şahıs elinde, Williams'ın, Pelosi'nin ofisinden bir laptop çaldığını gösteren video olduğunu iddia etti.

Soruşturmada bu tanığın ifadesine göre, "WILLIAMS'ın, laptopu önce Rusya'daki bir arkadaşına göndermeyi planladığı ve daha sonra cihazı Rusya'nın yabancı istihbarat servisi SVR'ye satmayı planladığı; fakat bilinmeyen bir nedenle bu alışverişin gerçekleşmediği ve laptopun hala Williams'ta olduğu ya da onu imha ettiği" belirtildi.

Özel Ajan Jonathan Lund, Williams olduğu düşünülen bir kadının, isyancıları binanın içinden "yukarı" çıkmaya yönlendirdiğini gösteren görüntüleri gözden geçirdiklerini ve aynı zamanda Pelosi'nin ofisinin yakınındaki merdivenlerde bu kadının görüntlerine rastladıklarını söyledi.

Lund, Harrisburg'daki yerel kolluk kuvvetlerinden, annesinin Williams için bir çanta hazırladığını ve birkaç hafta evde olmayacağını söyleyip gittiğini öğrenmiş, Annesi Williams'ın nereye gittiğini ise bilmiyormuş.

Lund, "Görünüşe göre WILLIAMS kaçtı" dedi.

Williams, ABD Kongre Binası’ndaki 6 Ocak ayaklanmasına karıştığı iddiasıyla suçlanıyor.

FBI laptopun Rusya'ya satılıp satılmadığını araştırıyor.

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com