Queen Metrosunda Silahlı Kavga: 1 Ölü

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde metroda kavgalar zaman zaman can alıyor. Geçtiğimiz gün meydana gelen kavgada 1 kişi silahla öldürüldü.

Queen Metrosunda Silahlı Kavga: 1 Ölü
05 Şubat 2019 - 11:40

Olay önceki gün Queens metro platformunda meydana geldi. Cep telefonu ile çekilen görüntülerde 1 şahısla 5 kişi kavga ettiği görülüyor. 90. Sokak-Elmhurst Bulvarında meydana gelen kavga silahlı bir şahıs ile 5 kişinin yerde kavga ettiği silahlı belinden silahını çekmesi üzerine diğer 5 şahıs silahı almak için uğraşıyor. Biri silahı elinden alarak rastgele ateş ediyor.

Görüntüyü çeken şahıs dahil herkes olay yerinden kaçarken, Polis şahsın başından ve gövdesinden aldığı mermilerle hayatını kaybettiğini belirtti.

Cep telefonu videosunu sosyal medyada yayınlayan Bidur Bista, “İlk başta sarhoş insanların kavga ettiğini düşünüyordum. “Adam ateş etmeye başladığında korktum.” dedi.

Polis, adamın olay yerinde öldüğü açıklandı. Yetkililer kurbanın üzerinden kimlik çıkmadığını belirterek teşhis etmediği aktardı. Polis, şahısların Jackson Heights ve Elmhurst sınırındaki meydana gelen olayın çete bağlantısı olup olmadığını araştırıyor. 

Metro yöneticisi Andy Byford "Her gün milyonlarca insan taşıyoruz. Bir çok suç işleniyor ama böyle bir öldürme olayı yıllardır olmamıştı." dedi. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum