• Reklam
Reklam

Rıza Kocaoğlu'ndan flaş Yüsra Geyik açıklaması!

ABONE OLRıza Kocaoğlu’nun, eski rol arkadaşı Hazal Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra 'Arka Sokaklar'ı

Reklam
Rıza Kocaoğlu'ndan flaş Yüsra Geyik açıklaması!
08 Mayıs 2021 - 15:00
  • Reklam
ABONE OL

Rıza Kocaoğlu’nun, eski rol arkadaşı Hazal Subaşı’ndan ayrıldıktan sonra 'Arka Sokaklar'ın 'Zeliş' karakterini oynayan Yüsra Geyik’le yakınlaştığı öne sürülmüştü.


"GERÇEĞİ YANSITMAYAN AŞK YAKIŞTIRMALARI"

Kocaoğlu’nu evine bırakırken kameraların görüntü aldığını fark edince çok şaşıran Yüsra Geyik, jet hızıyla aşk iddiasını yalanlamıştı: Hakkımda çıkan aşk haberinin doğru olmadığını belirtme ihtiyacı hissediyorum. Çünkü oldukça kesin ifadelerle hızlıca yayılıyor. Konuyla ve gerçeği yansıtmayan aşk yakıştırmalarıyla ilgili bir daha konuşmayacağımı bildirmek isterim.


Meslektaşı Yüsra Geyik’le hakkında çıkan aşk haberiyle ilgili ilk kez açıklama yapan 42 yaşındaki oyuncu, "Yok öyle bir şey" demekle yetindi.


Ayrılık haberini duyuran Kocaoğlu, "Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz" açıklamasını yapmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com