• Reklam

Sapık Hostes Hakkında Karar Çıktı

Eski okul müfettişinin öğrencisi ile cinsil ilişkiye girdiğine ilişkin davada son dakika gelişmesi yaşandı. Geçmişte bir okulda müfettişlik yaptığı sırada 15 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunan bir hostes hapiste sadece bir hafta kaldıktan sonra kefaletle serbest bırakıldı. Ülke çapında büyük tepki toplayan olayın ardından hostesin avukatı açıklama yaptı.

Reklam
Reklam
Sapık Hostes Hakkında Karar Çıktı
23 Ekim 2020 - 09:07
Reklam

İddiaya göre, Kuzey Sidney'deki North Ryde'de yaşayan Melissa Nosti, 2010'da denetleme memuru olarak çalıştığı okulda bir öğrenciyle cinsel birliktelik yaşadı. 33 yaşındaki zanlı geçen hafta suçunu kabul ettikten sonra altı ay şartlı tahliye olmaksızın 18 ay hapis cezasına çarptırıldı, ancak sonrasında kefaletle serbest bırakıldı. Cinsel istismar davası olmasına rağmen kefalet seçeneğinin olması ülkedeki avukatlar tarafından tepki ile karşılandı.
Daha önce hostes olarak çalışan ve 15 yaşında bir erkek çocuğuyla cinsel birliktelik yaşayan kadın, bir hafta tutuklu kaldıktan sonra kefaletle serbest bırakıldı.
Avustralya'nın Sydney kentinden Melissa Nosti, 2010 yılında müfettiş olarak çalıştığı okulda bir öğrenciyle beraber olmuştu.
Avukatı, aynı suçu tekrar işleme ihtimalinin düşük olduğunu savunarak kefalet başvurusu yaparak şunları söyledi: "Bu olaydan sonra bir çalışma geçmişi var. Havayolu sektöründe hostes olarak çalıştı".
Avukatın talebi bir doktor değerlendirmesinden sonra geldi. Değerlendirme Nosti'nin aynı suçu tekrar işlemeyeceği yönündeydi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com