xx

Sapık Uberci Türk Asıllı Çıktı

Kanada'nın Toronto kentinde Uber taksi işi yapan Şenol Kömeç müşterilerine yönelik cinsel taciz suçlamasının ardından ABDPOST.COM'a konuşarak iddiaların yalan olduğunu dile getirdi.

25 Kasım 2018 - 18:07 - Güncelleme: 11 Ekim 2019 - 09:03

Şenol Kömeç. "Haberlerde bahsettiğiniz suçlamalara maruz kalmış ve bu suçlamaların mağduruyum. Haberlerdeki söz konusu iddialar polis fezlekesi ve savcılık iddianamesinde bahsediliyor. Hakkımda verilmiş bir mahkeme kararı henüz yok. Tutuklu değilim özgürüm ve bir fabrikada çalışıyorum ve ailemin başındayım. Size kendimi ifade etmeye çalışacak ve konuyla ilgili bilgileri sunacağım." dedi.

Evli ve 3 çocuklu olduğunu belirten Kömeç "Toronto’da yaşıyorum. Haftanın beş günü bir fabrikada çalışıyorum. Fırsat buldukça da evimin taksitlerini ödememe katkı için Uber şoförü olarak çalışıyordum. Aldığım yolculardan bir kadın hakkımda şikayetçi olmuş. Polis elindeki diğer üç şikayet dosyasına da beni muhatap etti. Size şunu hatırlatmak isterim. Kanada kanunları oturmuş toplumsal ahlak ve kurallar hiç bir kişinin başka bir kişiye fiziksel müdahalesine izin vermez. Evli olan bir erkek bile karısının rızası olmadan onunla cinsel birliktelik yapamaz. Bu konuda zorlamada bulunan erkeği karısı şikayet etse erkek suçlu bulunur. Kişiler arasında yaşanan ilişkilerde tarafların rızası vardır. Bunun istisnaları yok mu tabiki olur ve o suç kapsamına girer. Ama ben böyle bir suçun muhatabı değilim üstüne üstlük böyle bir iftiranın kurbanıyım. Bana suçlamada bulunan kadınların hiç biri beni teşhis edemediler. Avukatım davayı ciddiyetle takip ediyor. Ve inanıyorum mahkemede suçsuz bulunup beraat edeceğim. Ve hakkımda asılsız suçlamada bulunan kişilere dava açacağım. Bakınız bu olayın haber olup duyulmasından sonra hemen hemen tüm Uber şoförleri arabalarına kamera taktılar. Çünkü bu işi meslek edinmiş insanlardan para almak isteyen artniyetli kişiler var. Sosyal hizmetler görevlileri psikoloklar evine geldiler eşimle çocuklarımla görüşmeler yaptılar evraklar düzenlediler. Tüm bu süreçlerde bu uzmanlar bir problem görmediler ve raporlarını mahkemeye sundular. Sansasyonel bir konu olduğu için bu konu çok köpürtüldü. Ben ve ailem adeta psikolojik linçe uğruyoruz. Ben kendimi ailemi ve milletimi mahçup edecek bir suç işlemedim. Asılsız suçlamaların mağduruyum." dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ofli
    1 ay önce
    S...git sapık herif. Bes Soğutma. Adese marketlerde ve özkuruş marketlerde Enver ile yediğiniz bokları ben bilirim. Fethullah gülene tapan yavşak. Neden kaçtın yurtdışına.