Sertap Erener'in Amerika Turnesi

Ünlü sanatçı Sertap Erener Amerikan Turnesine Chicago'dan başladı. 10 gün sürecek konser programı New York'ta tamamlanacak.

Reklam
Sertap Erener'in Amerika Turnesi
08 Haziran 2019 - 19:09
Reklam

Dün Chicago Martyrs verdiği konserin biletleri günler önce tükendi. Sanatçıyı dinleyenler arasında Türklerin yanı sıra Amerikalılarında olması dikkat çekti. Sertab Erener 8 Haziran Saat 20:00'de Seattle'da Club Sur da sahne alacak. 9 Haziran San Francisco ve 13 - 15 Haziran New York'ta konser verecek olan Sertap Erener'i izlemek isteyenler 45 dolar ile 60 dolar arasında bilet alabilirler.

Sertab Erener, bir Türk pop müzik şarkıcısı. Yüksek F'ye yayılan vokal çeşitliliğe sahip bir soprano olan Sertap Erener en başarılı kadın Türk pop şarkıcılarından biri ve Türk popunun divalarından biri olarak kabul ediliyor.

Eurovision Şarkı Yarışması 2003'te Türkiye'ye tek birincilik kazandıran sanatçı ünvanını elinde bulunduran Sertap Erener Sezen Aksu'ya yıllarca vokalistlik yaptı. 

İlk albümü Sakin Ol'u 1992'de çıkaran Erener, dört tane daha Türkçe albüm yaptı. Lâ'l adlı albümü “Music for a Century” koleksiyonuna Sony Music tarafından dahil edildi.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam