• Reklam

Şevval Şahin'in at üzerindeki pozları olay oldu!

ABONE OLKatıldığı partiler ve daha sonrasında yaptığı açıklamalarla günde

Reklam
Şevval Şahin'in at üzerindeki pozları olay oldu!
06 Ocak 2021 - 09:00
  • Reklam
ABONE OL

Katıldığı partiler ve daha sonrasında yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Şevval Şahin, 2.5 aydır tatiline devam ediyor. Model, Türkiye'den ayrıldıktan sonra İngiltere ve Amerika'da yaptığı tatilinin ardından son günlerde Endonezya'yı karış karış geziyor.


BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Kısa sürede binlerce beğeni alan Şahin, gönderisinin altına "Cennette Şevv" diye yazdı. Ünlü modele, "Nasıl bir kusursuzluk" şeklinde yorumlar geldi.


Sevgilisi ile havuza giren Şahin, zaman zaman Aral ile romantik anlar yaşadı. Öte yandan geçtiğimiz günlerde Şevval Şahin'in bikinili pozları sosyal medyada tartışma konusu olmuştu.


TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.


Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, "Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti. Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com