• Reklam
Reklam

Seyhan Soylu'dan suç duyurusu: Alay etmek için par

ABONE OLSeyhan Soylu, dolandırıldığını iddia ederek, avukatı Emrah İlarslan

Reklam
Seyhan Soylu'dan suç duyurusu: Alay etmek için par
02 Mart 2021 - 15:00
  • Reklam
ABONE OL

Seyhan Soylu, dolandırıldığını iddia ederek, avukatı Emrah İlarslan aracılığıyla Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Şikayetin ardından geldiği Bakırköy Adliyesi'nin önünde basın mensuplarına açıklama yapan Soylu, sosyal medya üzerinden bir kişi ile görüştüğünü, hiç görmediği kişiye aşık olduğunu söyledi.


Kendisini dolandıran kişilerin çete olduğunu ve paraya ihtiyaçlarının olmadığını, insanlarla alay etmek amacında olduklarını anlatan Seyhan Soylu ,"Bunlar zengin çocukları. Hayatları oyun. Artık playstation kesmiyor böyle bir yöntem bulmuşlar. Özellikle ünlülere yapışan bir çete bu. Çetenin oyuncuları var. Biri çok yakışıklı, biri çok zeki, biri çok zengin. Kurbanları esir düşecek mi, kurtulacak mı diye sanal dünya üzerine kurulmuş bir oyun. 'Birilerine bakalım aşık olacak mı?' diye oynuyorlar. Bir karakter belirliyorlar, o karakter vitrinleri oluyor. Ona milleti aşık ediyorlar. Sonra kurban seçtikleri kişi aşık olunca dalga geçiyorlar" dedi.


"OYUNUN ADI AŞK OYUNU"

Soylu, bu dolandırıcılık yöntemiyle birçok ünlü ismin de mağdur edildiğini söyledi: Mağdurlar arasında sinemacılar, tiyatrocular var. Oyunun adı 'aşk oyunu'. Onlar vermiş bu ismi. Kalp hırsızlığı yapıyorlar. Dünyanın en günah şeyi. Evli barklı kadınlara da yapıyorlar. Alay ediyorlar...Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com