• Reklam
Reklam

Şok telefon! İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı a

ABONE OLAda konseyine gelen yarışmacılar bir aday çıkardı. Ünlülerin kaybetm

Reklam
Şok telefon! İsmail'in nişanlısı Acun Ilıcalı'yı a
02 Mayıs 2021 - 00:00
  • Reklam
ABONE OL

Ada konseyine gelen yarışmacılar bir aday çıkardı. Ünlülerin kaybetmesi nedeniyle eleme adayı bugün kırmızı takımdan çıktı. İlk eleme adayı da Sergen oldu. Konseyin en dikkat çeken konularından biri ise İsmail ve nişanlısı arasında yaşananlardı. Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını açıkladı.


Annemle konuştum ve benim için kırıcı, yıkıcı konuşmalar geçti, baya yıprandım. İster istemez kafana takıyorsun. Elimden geldiğince yansıtmamaya çalıştım. Ne oldu bitti çok merak ediyorum, sağlığı ne çok merak ediyorum. İsmail yaşadığı hissi anlatırken gözleri doldu.


Ben açıkçası bu konu çözülsün de iletişimden dolayı bir eksik kalmasın diye sana Gamze ile konuşma hakkı verdim. Bahsettiğimiz kan davası gibi bir durum olmadığına göre böyle bir konuda ağabeyin olarak sana tavsiyem de o kızın da mutlaka konuşabiliyor olması lazım.


İsmail ise "Annemin bu şekilde tepki vermesi normal değil. Çok zorda kalmış olmasaydı böyle tepki vermezdi. Annemin tepkisinden sonra zaten ben böyle düşündüm. Öncelikle benim düşüncem annemle iletişim kurmam lazım." dedi.


İSMAİL KARARINI VERDİ

İsmail kararını verdikten sonra şu açıklamayı yaptı: Ben Gamze ile konuşmak istiyorum onu da dinlemek istiyorum.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com