• Reklam

Son dakika: Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! Mahk

ABONE OLOyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz'un birlikteliği şiddet iddiasıyla bit

Reklam
Son dakika: Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! Mahk
21 Ocak 2021 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Oyuncu Ozan Güven ile Deniz Bulutsuz'un birlikteliği şiddet iddiasıyla bitmişti. 'Cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak', 'kasten yaralama ve hakaret' suçlarından Ozan Güven’in 3 yıl 8 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapis talebiyle yargılanması istenmişti. Yaşanan olayların ardından Balıkesir'in Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adası'na yerleştiği öne sürülen 45 yaşındaki oyuncu, bugün görülen davada ilk kez hakim karşısına çıktı.


DENİZ BULUTSUZ'IN İFADESİ: YAŞANANLAR ÇOK AĞIRDI

Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, savcılık ifadelerini tekrar ettiğini söyledi. Hakimin "Olayın bir özetini geçmek ister misiniz?" demesi üzerine, "Anlatmak zorunda kalmazsam çok sevinirim. Yaşananlar çok ağırdı. Müşteki sanığın suçlamalarını kabul etmiyorum. Belki canımı kurtarmaya çalışırken olmuştur. Bana gelen darbelere engel olmaya çalışırken olmuştur" ifadelerini kullandı.


OZAN GÜVEN'İN AYLIK GELİRİ 5 BİN TL!

Mahkemeye çıkan müşteki sanık Ozan Güven, oyunculuk yaptığını ve aylık 5 bin TL geliri olduğunu söyledi. Müşteki-sanık Deniz Bulutsuz ise eğitim danışmanı olduğunu ve aylık 20 bin TL geliri olduğunu belirtti.


"SENİ TÜRKİYE'YE REZİL EDECEĞİM"

Yazılı savunmayı okuyan hakimin "Sadece abajur yüzünden olduğu yazıyor. Diğer yaralanmalar nasıl oldu?" diye sorması üzerine Güven, "Ben kendisine vurmadım. Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı. Ben de aşağı inip yara bandı getirdim. Sonrasında bana, 'Sen bana vurdun. Seni Türkiye'ye rezil edeceğim' dedi. Abajurun kırıldığı iddiası yalandır. Gerekirse abajuru getirebilirim" dedi.


OZAN GÜVEN: DÖRT KEZ AYRILMAK İSTEDİM

Deniz Bulutsuz'un avukatı Ozan Güven'in el yazısı olan bir kağıdı göstererek, "Deniz'den sürekli ayrılmak istediğini söylüyor. Ancak burada özür diliyor" dedi. Bunun üzerine önce gülen Ozan Güven, "Bunu ben yazdım. Olay gecesinden beş ay önce yazdım. Ona bağırdığım için, sadece bağırdığım için utandığım için yazdım. Sadece bağırdığım için bu kadar utanmışken bu suçlamadan sonra ben yaşayamam. Bu ilişkide dört defa kendisinden ayrılmak istedim. Olaydan önce de kendisinden ayrıldım" dedi.


"MESAJLARIN DAVAYLA ALAKASI YOK"

Bulutsuz'un avukatının bu kez Whatsaap mesajlarını sorması üzerine gerilen Güven, "Olayla alakası olmayan çok önce yapılan bu konuşmaların davayla alakası yoktur. Cevap vermek istemiyorum" dedi. Deniz Bulutsuz'u en son ne zaman gördüğü sorulan Güven, "Son gördüğümde çenesinde benim taktığım bant dışında bir şey yoktu. Kendi rızasıyla evden çıktı. Ve çıkınca benim şoförümü bekliyordu" şeklinde konuştu.


"ARABANIN ÖNÜNÜ KESTİM"

Dışarı çıktığında Ozan Güven'in şoförünü gördüğünü anlatan Bulutsuz, "Ana caddeye çıkma cesareti gösteremedim. Sokakta Hasan Bey'i gördüm. Arabayı tanıdım. Arabanın önüne çıkıp durdurdum. 'Beni mümkün olduğu kadar uzak yere götür' dedim. Beni benzinliğe götürdü, su aldı" dedi.


OZAN GÜVEN DE DARP RAPORU ALMIŞTI

Bulutsuz'dan sonra Ozan Güven de kendisinin şiddete uğradığını iddia etti ve darp raporu almıştı. Ünlü oyuncu ayrıca, Deniz Bulutsuz'dan şikayetçi olmuştu. Güven'in şikayeti üzerine ise Deniz Bulutsuz hakkında "Basit yaralama" suçundan soruşturma açılmıştı. Bu soruşturma ise Uzlaştırma Bürosu'na gönderilmişti. Ancak taraflar arasında herhangi bir uzlaşma sağlanamamıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com