• Reklam
Reklam

Survivor Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay yaratm

ABONE OLBu sezon Survivor'da yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın aşk yaşa

Reklam
Survivor Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay yaratm
29 Kasım 2020 - 12:35
  • Reklam
ABONE OL

Bu sezon Survivor'da yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın aşk yaşadığı iddiaları sık sık gündeme geldi. Her fırsatta "Nisa benim kardeşim" diyen Barış Murat Yağcı'nın Nisa Bölükbaşı ile öpüştüğü görüntüler ortaya çıktı.


ORTAK AÇIKLAMA YAPTILAR

Sosyal medyada gündem olan gömrüntülerin ardından açıklama yapan Barış ile Nisa, "Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş 2 genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize layık olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlere daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz. Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara, eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin, bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz. Güzel işlerimizi hayata geçirip, daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk. Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz, ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimiz ile anılmak istiyoruz" dedi.


EVRİM, AŞIKLARI Tİ'YE ALDI

Bu açıklamanın ardından gözler eski Survivor yarışmacılarına çevrildi. Yarışma boyunca sivri çıkışlarıyla gündeme gelen Evrim Keklik ise yıldızının barışmadığı Barış ve Nisa'nın aşklarını ti'ye aldı. Ortaya çıkan görüntülerin ardından tweet atan Evrim, "Sıradaki YouTube videosu ne acaba" dedi.


Geçtiğimiz haftalarda Uçankuş TV'de yayınlanan 'Hayatın İçinden' programına konuk olan Keklik, Barış için "Aslında Barış ile çok iyi arkadaştık, sonradan elektriğimiz uyuşmadı. İnsanlar değişince ben uzaklaşıyorum. Bunu anlamıyorlar, bana ters" ifadelerini kullanmıştı.


Twitter'da Yasin, Sercan Yıldırım'ı ekleyerek, 'Sercan koş' mesajıyla 'hepsinin gerçek yüzü çıkacak ortaya' sözlerinin yer aldığı bir fotoğrafı paylaştı. Yıldırım da Obuz'a "Ne oldu oğlum? Geldim, geldim tamam" mesajıyla cevap verdi. Obuz, daha sonra 'çekirdek aldım, olanları izleyeceğim' mesajıyla Nisa ve Barış'ın görüntülerini ti'ye aldı.


Bu video üzerine Evrim ve Yasin arasında bir diyalog yaşanmış ve Obuz'un, Keklik'e verdiği, “Evrim bir öpücük ver de gündem olalım” cevabı sosyal medyada Nisa ile Barış’a yapılan bir gönderme olarak yorumlanmıştı.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com