• Reklam

"Teksas'ta Yaşlılar Ölmeye Hazır"

Teksas Vali Yardımcısı Dan Patrick, ülkedeki yaşlı nüfusun, ülke ekonomisi için kendilerini feda edeceğini söyledi.

Reklam
"Teksas'ta Yaşlılar Ölmeye Hazır"
03 Mart 2021 - 07:20
  • Reklam
Amerika Birleşik Devletleri Teksas eyaleti Vali Yardımcısı Dan Patrick, yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında insanların evde kalıp işe gitmemesini 'ülkeyi feda etmek' olarak nitelendirdi.

ABD'deki Cumhuriyetçi Parti'ye yakın Fox News'da Tucker Carlson'ın programında konuşan Dan Patrick, ülkedeki yaşlı nüfusun, ülkenin ekonomisinin normale dönmesine karşılık 'kendilerini feda etme' şansını göze alacaklarını iddia etti. 

Teksas eyaletinin Vali Yardımcısı Dan Patrick'in yaşı ise 69.

Teksas Eyalet Vali Yardımcısı Dan Patrick, şu ifadeleri kullandı:

"Mesajım şu: İşlerimizin başına, yaşamaya geri dönelim. Bu konuda akıllı davranalım ve 70 üzeri olan bizler kendimize iyi bakalım. Ülkeyi feda etmeyin, bunu yapmayın. Eğer bana bir yaşlı olarak sorulsa, 'Hayatta kalma şansını çocukların ve torunların için Amerika'ya tercih eder misin?', eğer tercih buysa ben tamamım."

"Bu beni daha cesur falan yapmaz, benim 6 torunum var, düşünüyorum ki bu ülkede benim gibi bir sürü büyükanne ve büyükbaba mevcut. Konuştuğum herkes hemen hemen 'Bütün ülkeyi kaybedemeyiz' diyor, ekonomik çöküş yaşıyoruz."


"Eğer bu durum birkaç ay daha devam ederse toplumda tam bir çöküş, durgunluk ve depresyon yaşanacak. Başkanın dediği gibi, ölüm oranı çok düşük. Bunun için bütün ülkeyi kapatmak zorunda mıyız? Bence işe geri dönebiliriz."

"Ben yaşamak için her şeyi yapacağım. Hastalanırsam, daha iyi olmaya çalışacağım ancak olamazsam da olamamışımdır."

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com