• Reklam

THY'den Yurt Dışı Uçuşlarına Dev İndirim Hamlesi

THY, 13 ve 15 Ocak tarihleri arasında yurt dışına alınacak biletlere yüzde 40 indirim uygulayacak.

Reklam
THY'den Yurt Dışı Uçuşlarına Dev İndirim Hamlesi
14 Ocak 2021 - 02:40
  • Reklam
Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği, 13 ve 15 Ocak tarihleri arasında yurt dışına alınacak seyahat biletlerine, yüzde 40 indirim yapacaklarını duyurdu. Yapılan açıklamada, yolcuların indirimli olarak satın aldıkları biletleri, 1 Nisan-31 Aralık 2021 tarihleri arasında kullanabileceği vurgulandı. 

THY Basın Müşavirliği'nin Açıklaması:
"Türk Hava Yolları yaklaşan güzel günlerde dünyayı yeniden keşfetmek isteyen misafirleri için yüzde 40 indirim kampanyası başlatıyor.

Ayrıcalıklı fiyatlardan yararlanacak yolcular dünyanın en güzel şehirlerini Türk Hava Yolları’nın uygun fiyatları, esnek biletleme seçenekleri ve güvenli seyahat standartları ile keşfedecek.

Bayrak taşıyıcı havayolunun yurtdışı uçuşlarında ve tüm bilet tiplerinde geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen yolcular 13-15 Ocak tarihleri arasında satın alacakları biletler ile 1 Nisan-31 Aralık 2021tarihleri arasında yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecekler.

Türk Hava Yolları yolcuları kampanya kapsamında satın alacakları biletlerin tarihinde ücretsiz değişiklik yapma hakkına da sahip olacaklar, iptal ya da iade durumunda ise ücret sınıfı kuralları geçerli olacak. Ercan Havalimanı ve Çin anakarası (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) varışlı/çıkışlı noktalar kampanya kapsamında değildir" 


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com