• Reklam
Reklam

Tuba Ünsal yıllarca hastalığının farkına varamamış

ABONE OLTuba Ünsal, Instagram hesabından soru-cevap yaptı. Geçirgen bağırsak sendromu hastalığın

Reklam
Tuba Ünsal yıllarca hastalığının farkına varamamış
09 Mayıs 2021 - 06:00
  • Reklam
ABONE OL

Tuba Ünsal, Instagram hesabından soru-cevap yaptı. Geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan oyuncu, "Belirtileri neler?" sorusuna yanıt verdi.


Uzun zamandır ekranda olmayan Tuba Ünsal, "Çocuklar (Sare ve Civan Mert) artık büyüdü. Önümüzdeki sezon seyirci karşısındayım" açıklamasını yaptı.


Hastalığı nedeniyle Bodrum'da sağlıklı beslenme kampında olan Ünsal, "Kızlarınız nerede?" sorusu üzerine, "Artık babalarında daha uzun kalabiliyorlar. Benim de yalnız zaman geçirmeye ihtiyacım var. Beş günlük ayrılık herkese iyi geldi" ifadelerini kullandı.


Bir takipçisinin "Aşı oldunuz mu?" sorusunu yönelttiği Tuba Ünsal, "Bana henüz sıra gelmedi. Yakın zamanda koronavirüs atlattığım için dört ayım daha var aşıya" ifadelerini kullandı.


Normalden daha geçirgen hale gelen bağırsaklar sebebiyle kana, yararlı bileşikler ile birlikte tam olarak sindirilmemiş besin öğeleri, zararlı organizmalar veya toksinler de karışabilmektedir. Bunun sonucunda da çeşitli metabolik bozukluklar meydana gelmeye başlar.Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com