Türk kızı Ela, İngiltere’de ’En iyi çocuk oyuncu...

Türk kızı Ela, İngiltere'de 'En iyi çocuk oyuncu ödülü'ne aday gösterildi

İngiltere'de yaşayan Muğlalı Mehmet Vural Demircan'ın kızı 12 yaşındaki Ela May Melek Demircan, İngiliz 'Channel 4' televizyonunda 5 yıldır yayınlanan 'Hollyoaks' adlı dizideki 'Leah Barnes' karakteriyle, 'En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü'ne aday gösterildi.

06 Mayıs 2018 - 21:19

Çocuk modelliği yapan Ela May Melek Demircan, 2013 yılında bir ajans aracılığıyla 'Leah Barnes' dizisi için düzenlenen seçmelere katıldı. Yaklaşık 60 adayın yarıştığı seçmelerde Ela, yaptığı rol, ses tonu ve hareketleriyle dizi jürisinde olumlu bir iz bırakarak, kadroya dahil edildi. 5 yıldır süren dizide 'Leah Barnes' karakterini canlandıran Ela, İngiltere'de 2 Haziran'da 20'ncisi düzenlenecek 'En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü'ne aday gösterildi. İngiltere'de taksicilik yapan baba Mehmet Vural Demircan, 'ya telefonla açıklama yaptı. Ev kadını eşi Laura Demircan ve iki kızı ile mutlu bir hayat sürdüren baba, Ela'nın önünde parlak bir gelecek bulunduğunu belirterek, Kızım, dizinin temel taşlarından biri.

Dizinin yönetmeni ve senaristleri Ela'nın dizide uzun süre kalacağını ve dizide büyüyeceğini ifade etmişti. Gerçekten de öyle oldu dedi.Ailenin gurur kaynağı haline gelen kızının zeki, güler yüzlü ve kendine göre tavırları hareketleri ile yetişkin bir insan gibi sohbet edebildiğini ifade eden Demircan, şunları söyledi: Eşim, ilk çocuk modelliği işini söylediğinde biraz garip karşıladım, ama kızımın fotoğraf çektirmeye sempatisi vardı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Semih Öztürk: Ayrılık yalan, aşka devam
Semih Öztürk: Ayrılık yalan, aşka devam
Deniz Seki tartıda 57'yi gördü!
Deniz Seki tartıda 57'yi gördü!