Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı ne zaman ekrana gelecek?

Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı ne zaman ekrana gelecek?

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı kızını başına gelenlerin intikamını almak isteyen Cevdet'in neler yapacağını gösterecek. Geçtiğimiz hafta Yunan askerleri tarafından vurulan Hilal'in hayati tehlikeyi atlatması büyük sevince neden olmuştu. Peki, Hilal'in kötürüm kalmasının ardından yaşanacakların yer aldığı Vatanım Sensin 53. bölüm fragmanı ne zaman ekranda olacak?

14 Nisan 2018 - 20:09

Vatanım Sensin son bölümde Hilal'in durumu herkesi tedirgin etmiş Cevdet ise göreviyle ilgili beklenmedik itiraflarda bulunmuştu. Azize ve Cevdet bir yandan kızlarının hayatta kalmasına sevinirken bir yandan da hiçbir zaman yürüyemeyecek olmasına üzülmüştü. Yeni haftada Vatanım Sensin dizisinde yaşanacakların aktarılacağı fragman videosunun ise pazar günü yayınlanması bekleniyor.

 VATANIM SENSİN FRAGMAN VİDEOSU

Kanal D'den bu haftaki bölümle ilgili yapılan açıklama şöyle; Yunan Kumandanı Filippos ve Yunan albay Adonis’in Hilal ve Leon’u ayırmak için plan yapmışlardı. Bu planın neticesinde Adonis, Hilal ve arkadaşlarının gece savaş mağdurları için eşya toplamaya çıktıkları zaman saldırıya geçmesine sebep olmuştu. Hilal, sokak ortasında vurulmuş ve kanlar içinde Leon tarafından bulunmuştu. Hastaneye kaldırılan Hilal, yaşam savaşını kazanır. Lakin Hilal’i büyük bir felaket beklemektedir. Hilal, bacaklarını hissedemez ve felç kalır. Bu durum Hilal ve ailesini kahreder.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Olayın yankıları sürerken Hilal, Leon ile hiç yapmadığı türden bir konuşmaya hazırlanır. Hilal, yaşadığı olay sonrasında bazı hakikatlerle karşı karşıya kalmıştır. Hilal’in bu konuşması Leon’u tedirgin eder ve ikili için yeni bir süreç başlar.

Adonis’in suçu ortaya çıkmak üzeredir. Yunan Kumandanı Filippos, İzmir’den gitmeden önce ona son bir vazife verir. Yeni vazifesi, öncekilerden daha zordur ve her zamankinden daha dikkatli olmak zorunda kalacaktır. Adonis, bu vazifesi esnasında kimse tarafından bulunmaması gerekmektedir. Cevdet ve Yunan Ordusu, Adonis’in peşine düşer ve her yerde onu aramaya başlarlar.

Cephede üst üste zaferler alan İsmet Bey ve Türk Ordusu, Yunanlar tarafından yeni bir hamle beklemektedirler. Yunan Kumandanı Filippos’un harekete geçeceğini düşünen İsmet Bey, hazırlıklı olmaları gerektiğini ifade eder. Filippos, Türk Ordusu içine doktor kılığında bir hain sokmuştur. İçeriden kendisine istihbarat getiren bu kişi, Milli Mücadele için savaşan Türk Ordusu’nu kötü etkileyecektir. 

Vatanım Sensin, yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

60 saniyede günün özeti (adblocker) yazılımınızı kapatıp sayfayı yenileyin.

 

Süper Lig'de şike iddiası

Ne yaptın Cansu! Paylaştığı fotoğrafla rezil oldu

Beşiktaş ucuz kurtulmuş!

vatanım sensin yeni bölüm fragmanı son bölüm

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Snowstorm brings frigid weather, travel delays to Northeast
Tulga Tekman Çok Sert Konuştu
Tulga Tekman Çok Sert Konuştu