• Reklam

12 Yaşında Guinnes Rekorlar Kitabı'na Girdi

ABD'de yaşayan Haddon Haste yalnızca 12 yaşında. Onu özel kılansa, Star Wars Millennium Falcon Mikro Savaşçısı'nın LEGO'sunu, sadece 1 dakika 59.72 saniyede birleştirerek Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başarması.

Reklam
12 Yaşında Guinnes Rekorlar Kitabı'na Girdi
04 Şubat 2021 - 17:16
  • Reklam
"ABD'de 12 yaşındaki bir çocuk Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi: En hızlı Lego rekoru
ABD'de yaşayan 12 yaşındaki Haddon Haste, LEGO Star Wars Millennium Falcon Mikro Savaşçısı'nı 1 dakika 59.72 saniyede bir araya getirmeyi başardı. Haste bu başarısıyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

ABD'nin Kentucky kentindeki Louisville'de yaşayan 12 yaşındaki Haddon Haste, binlerce parçaya ayrılmış LEGO Star Wars Millennium Falcon mikro dövüşçüsünü kısa sürede birleştirerek bir rekora imza attı. Haste, 94 parçalık setle Star Wars Millennium Falcon Mikro Savaşçısı’nı 1 dakika 59.72 saniyede bir araya getirerek, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
'Başarabildiğim için çok mutluyum'

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Haste, "Karantina döneminde herkes evdeyken, can sıkıntısı nedeniyle bir şeyler yapmak istedim. Daha doğrusu bir rekora göz diktim. Hızlı lego parçalarını birleştirmek için çalıştım. Sonunda o gün geldiğinde hünerimi gösterdim. Ve başarabildiğim için çok mutluyum" dedi."

Kaynak: https://tr.sputniknews.com

 
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com