• Reklam

Amerika'da İş Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde

Taksi şoförlüğünden yazılım veya otomasyon mühendisliğine kariyer değişimi yapmak için ihtiyacınız olan şey sadece 7 ay! Detayları öğrenmek için canlı yayınımızı kaçırmayın! SiliconeLabs firması sahibi Ömer Türk’ün ve İlhan Türkmen’in konuk olacağı canlı yayınımızda sizi adım adım geleceğe taşıyacağız!

Reklam
Amerika'da İş Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde
24 Haziran 2020 - 18:57
Reklam
Reklam

Amerika’da iş bulamıyor veya minimum gelirli işlerde çalışarak potansiyelinizi kullanamadığınızı mı düşünüyorsunuz? 
Yalnız değilsiniz! 
Sadece 7 aylık bir eğitim ile Amerika’nin öne çıkan Teknoloji firmalarında türlü avantajlarla çalışmaya başlamaya hazır mısınız? 
Taksi şoförlüğünden yazılım veya otomasyon mühendisliğine kariyer değişimi yapmak için ihtiyacınız olan şey sadece 7 ay!
Detayları öğrenmek için canlı yayınımızı kaçırmayın! SiliconeLabs firması sahibi Ömer Türk’ün ve İlhan Türkmen’in konuk olacağı canlı yayınımızda sizi adım adım geleceğe taşıyacağız! Tüm üniversite mezunlarını,  Amerika’da çalışma izni olanları veya yeşil kart kazanmış olup Amerika’ya göç edecekleri canlı yayınımıza bekliyoruz! Lütfen etrafınıza da duyurun! 
27 Haziran 2020, Cumartesi günü saat 4:00 PM EST, 23:00 TR - ABD Post - Facebook sayfasında. Link: https://www.facebook.com/abdpostcom/

Advert

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com