• Reklam
Reklam

"Başka Muhafazakar Kadınları da Mağdur Ediyor"

Kendisini Adnan Hoca olarak tanıtan Adnan Yıldırım'ın, Ayşe Çekem ve kızı Merve Nur Çekem'i kendisine aşık ettiğinin ortaya çıkmasının ardından yeni bir iddia ortaya atıldı. Ayşe Çekem, kızının kaçtığı Adnan Yıldırım için başka kadınların da onu aradığını ve muhafazakar kadınları mağdur ettiğini söyledi.

Reklam
"Başka Muhafazakar Kadınları da Mağdur Ediyor"
22 Aralık 2020 - 18:13
  • Reklam
Esra Erol'un ATV ekranlarında yayınlanan gündüz kuşağı programında geçen hafta, anne ve kızın aynı adama olan aşkı, Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Kendisini Adnan Hoca olarak tanıtan Adnan Yıldırım'ın, anne ve kızın dini duyguları istismar ederek başkalarını da mağdur ettiği iddia edildi. 

Ülke gündemine yerleşen olayda adı geçen Adnan Yıldırım'ı, Esra Erol bir süredir stüdyoya davet ediyor.

Kendisinden 41 yaş büyük Adnan Yıldırım'la kaçan Merve Nur Çekem'in annesi Ayşe Çekem, canlı yayında, kızınının kaçtığı adama kendisinin de aşık olduğunu söylemişti. 

"Özellikle Dul Kadınlara Aşk Mesajları Atıyormuş"
Anne Ayşe Çekem, Adnan Hoca”nın başka kadınları da mağdur ettiğini öne sürdü. Çekem, "Hafta sonu, bu adamın mağdur ettiği muhafazakar başka kadınlar da beni aradı. Bu adam okumadan önce kadınlardan değişik değişik fotoğraflar istiyor. Özellikler dul kadınlara aşk mesajları atıyormuş" dedi.
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com