• Reklam
Reklam

Bill Gates'in Evliliğini Eski Kız Arkadaşı Yıktı

Tüm dünya'nın tanıdığı ünlü Bilişim devi Microsoft'un sahibi Bill Gates'in ani bir kararla boşanacağı yönünde ki açıklamasının ardından, sebep olan bir kadın olduğu iddia edildi.

Reklam
Bill Gates'in Evliliğini Eski Kız Arkadaşı Yıktı
04 Mayıs 2021 - 22:17 - Güncelleme: 04 Mayıs 2021 - 22:45
  • Reklam
Bill Gates, karısıyla evlendikten sonra her yıl bir kaç kez hafta sonlarını, eski kız arkadaşıyla Kuzey Carolina'da şirin bir sahil kulübesinde geçirirdiği iddia edildi.

New York Post'un haberine göre, Gates, eski kız arkadaşı Ann Winblad ile evlendikten sonra da görüştüğü aktarıldı.
Gates, karısına evlenme teklif etmeden önce Winblad'ın onayını bile aldı.

İş kadını, Hummer Winblad Venture Partners'ın kurucu ortağı olan Ann L. Winblad katıldığı radyo programında Bill Gates ile olan ilişkisini anlattı.  Winblad, "Onun için iyi bir eşleşme olacağını söyledim çünkü entelektüel dayanıklılığı vardı." dedi.

Ann Winblad ve Bill Gates, ayrılmalarından sonra bile, Kuzey Carolina'daki Outer Banks'e yılda bir kaç kez görüştüğünü belirtirken, "Dünya ve kendimiz hakkındaki düşüncelerimizi paylaşıyoruz. 2 başarılı iş insanı olarak, az bilinen bir endüstrinin sınırlarında nasıl büyük bir maceraya başladığımızı ve bizi inanılmaz bir evrenin merkezine nasıl yerleştirdiğini hayretle karşılıyoruz. Bazı fotoğraflarımız bile var.

Ann Winblad, Bill Gates ile yaptığı gezilerle ilgili olarak Time'a “Dünya ve kendimiz hakkındaki düşüncelerimizi paylaşıyoruz” diyerek aralarında iş ilişkisi olduğunu vurguladı.

Winblad, 2005'te San Francisco Chronicle'a “Onunla çıkmaya başladığımda benim net değerimin onunkinden daha yüksek olduğu bir dönem vardı ve her şeyi ödemek zorunda kaldım. Çok kısa bir süre oldu ama unutulmazdı. şeklinde konuştu.
 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yorum
    4 gün önce
    Prenses Diana , Pren Charles ve Camilla nin hikayesine benziyor bu hikaye..Zengin ile fakir bu noktada ayni olsa gerek!
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com