• Reklam
Reklam

Detoit'te bir Evde 11 Bebeğin Cesedi Bulundu

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Detroit şehrinde eski bir cenaze evinin tavan arasında çöp poşeti içerisinde 11 bebek cesedinin kalıntısı bulundu. Detroit polis departmanı yetkilisi Brian Bowser, aldıkları isimsiz bir ihbar mektubu üzerine harekete geçtiklerini açıkladı.

Reklam
Detoit'te bir Evde 11 Bebeğin Cesedi Bulundu
14 Ekim 2018 - 18:32 - Güncelleme: 14 Ekim 2018 - 19:21
  • Reklam

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Detroit şehrinde eski bir cenaze evinin tavan arasında çöp poşeti içerisinde 11 bebek cesedinin kalıntısı bulundu.

Detroit polis departmanı yetkilisi Brian Bowser, aldıkları isimsiz bir ihbar mektubu üzerine harekete geçtiklerini açıkladı. Mektupta cesetlere ait detaylı bilgilerin yazıldığını söyleyen Bowser, polislerin cenaze evine giderek arama yaptıklarını kaydetti. Polis yapılan arama sonucunda tavan arasında çöp poşetleri ve bir tabut içerisine gizlenmiş 11 bebeğe ait ceset kalıntıları bulduklarını kaydetti.

Cenaze evinin eski sahibi Raymond Cantrell ile iletişime geçmeye çalıştıklarını kaydeden Bowser, "Ne olduğunu ve niçin olduğunu bulmaya çalışıyoruz” dedi. Bulunan kalıntıların tarihi ile ilgili araştırmaların sürdüğünü belirten Bowser, bazı bebeklerin ölü doğmuş olabileceklerini ifade etti.

Michigan Eyaleti Lisans ve Ruhsatlandırma Dairesi Başkanlığı ise daha önce de aynı cenaze evinde bazı kalıntıların bulunduğunu açıkladı. Kurum, cenaze evinin geçmişte de çeşitli lisans ve mali ihlaller dolayısıyla soruşturulduğunu söyledi.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, bebeklerin yapılacak DNA incelemelerinin ardından kimlere ait olduğunun belirleneceği açıklandı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com