• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Haluk Bilginer'e Kırmızı Halıda eşlik Eden Türk Kızı

Uluslararası Televizyon Sanat ve Bilimleri Akademisi’nin ABD dışında yayınlanan televizyon yapımlarının en iyilerini seçtiği ‘Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ödül alan ilk Türk, Haluk Bilginer oldu. Bilginer'e Kırmızı Halıda eşlik eden Zeynep Atabay böyle görüntülendi.

Reklam
Reklam
Haluk Bilginer'e Kırmızı Halıda eşlik Eden Türk Kızı
27 Kasım 2019 - 11:49 - Güncelleme: 27 Kasım 2019 - 12:22
Reklam

Zeynep Atabay Long Island Post Universitesinde Uluslararası Ticaret bölümü 4. sınıf öğrencisi. Türkiye'den Amerika'ya gelmiş İkbal Çınar'ın kızı olan Zeynep Atabay Emmy Ödül töreninde  görev aldı. 

Ödül töreni öncesi Haluk Bilginer ile bir araya gelen Atabay Türkçe konuşunca, ünlü sanatçı hem şaşırdı hemde sevindi.  Birlikte Kırmızı halıda yürüyen ikili fotoğraf çekiminde de yer aldı.

Okulda çok başarılı olan Zeynep Atabay, bu başarısından dolayı okul tarafından başta Çin olmak üzere, Kore ve Brezilya'da uygulamalı eğitime gönderildi. Annesi İkbal Çınar kızının hayatı boyunca başarılı olduğunu belirterek "Kızım pırıl pırıl bir Atatürk genci. Türkiye'ye fazla gitmemesine rağmen Türkçesi çok iyi." dedi.

Haluk Bilginer'in ödül töreninde görev almaktan mutlu olduğunu aktaran Zeynep Atabay "Ödülü alırken çok duygulandım gözyaşlarımı tutamadım. Ülkemin bir sanatçısının ödül alması beni gururlandırdı. O ödülü ben alsam ancak bu kadar sevinebilirdim. Biz binlerce kilometre uzakta olsakta ülkemizle aynı duyguları paylaşıyoruz." şeklinde konuştu.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com