• Reklam

İmamoğlu Eminönü'nde

İstanbul'da yağmurdan etkilenen yerlerde inceleme yapan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Meteoroloji doğru zamanda doğru ve önemli uyarıyı yapmadı" dedi. İmamoğlu, "Tatile çıktı" haberleriyle ilgili, "Boş konuşan boş konuşuyor zaten makamı ne olursa olsun. İmamoğlu neden tatildeymiş, bak sen... Bizim tatilimiz de şeffaf" şeklinde konuştu.

Reklam
İmamoğlu Eminönü'nde
18 Ağustos 2019 - 12:12 - Güncelleme: 19 Ağustos 2019 - 19:01
  • Reklam

İstanbul'da dün yaşanan sağanak yağış su baskınlarına yol açtı. Unkapanı alt geçidinde bir kişinin cansız bedeni bulunurken, Eminönü alt geçidi ve Kapalıçarşı'yı da su bastı.

Vatandaşlara maddi-manevi yanlarında olacakları sözünü veren İmamoğlu, "Tümüyle İstanbul'un alt yapısını gözden geçireceğiz" diye konuştu.İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, mega kentte yağmurdan etkilenen yerlerde bu sabah incelemelerde bulundu.

Meteoroloji'nin yaptığı uyarıda geç kalındığı söyleyen İmamoğlu "Meteoroloji doğru zamanda doğru ve önemli uyarıyı yapmamıştır. Gecikme olması bizi üzdü" ifadesini kullandı.  

İmamoğlu sosyal medya hesabınan yaptığı açıklamada "İstanbul'daki yoğun yağmurdan etkilenen yerlerde ekiplerimizden anlık bilgi aldım. Ekiplerimizle yağmur sonrası inceleme yapıyoruz" dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com