Knife Man Cumali Adıgüzel Kimdir?

Knife Man Cumali Adıgüzel Kimdir?

Son zamanlarda Nusret ile başlayan Et showmanlerin bir yenisi daha sosyal medyada tık rekoru kırıyor. Knife Man adıyla nicki ile ünlenen Cumali Adıgüzel Katar'da şovları ile dikkat çekiyor. Mustache (Bıyık) lakabıyla sosyal medya hesabı açan Cumali Adıgüzel Katar'da Şazeli restorantta çalışıyor.

21 Mart 2018 - 11:43

Cumali Adıgüzel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Katar ziyaretinde yaptığı sunum ile ünlenen yeni nesil bıyıklı Nusret benzeri et pişiricisi.
Bıçak ile yemek öncesi show yapan Cumali Adıgüzel İnstagram paylaşımları ile dikkat çekiyor.
Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Sani'nin Doha Şazeli restorantta geçen yıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırlaması dikkat çekmişti.
Haberlere konu olan Şazeli Restorantta çalışan ve Mustache hesabıyla sosyal medyada paylaşımlar yapan Cumali Adıgüzel bıçak kullanımıyla dikkat çekiyor.
40 yaşında olan Adıgüzel Türkiye'de uzun yıllar kasaplık yapmış. Bıçaklarla adeta dans eden zaman zaman masatı keman gibi kullanan Cumali Adıgüzel Şazeli Restorant'a renk kattı.
Katar televizyonları Mustache Bae'ye yoğun ilgi gösterirken, sosyal medya hesaplarından yayınlanan videolar tık rekoru kırıyor.
Aslen Iğdırlı olan Adıgüzel daha önce Şazeli Restorantın İstanbul'da ki şubelerinde çalıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kötü günler geride kaldı
Kötü günler geride kaldı
'Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden'
'Barış Manço bu dünyaya gelmiş sayılı seslerden'