• Reklam

MasterChef Ayyüce Kamit açıkladı! Emir Elidemir'le

ABONE OLGeçtiğimiz hafta 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasına veda eden

Reklam
MasterChef Ayyüce Kamit açıkladı! Emir Elidemir'le
01 Aralık 2020 - 12:00
  • Reklam
ABONE OL

Geçtiğimiz hafta 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasına veda eden Ayyüce Kamit, Uğur Kardaş'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk oldu.


"Babama ‘hayatım boyunca sen benim arkamda olmaya bilirsin, ama benim bu yolda yürümem gerek’ dedim. Sonra okulun ayarladığı bir yerde staja başladım. Stajdayken iş teklifi aldım. Bin 700 TL ücretle işe başladım. Piyasada yeni olduğum için kabul ettim. İstanbul’da kalıp bu sektörde olmak istiyordum."


"İlk evime Şişli’de çıktım, bir apartmanın dibiydi. Sonradan yapılan bir yerdi. Bir oda, bir tuvalet, bir de yatak vardı. Küçük bir ocağım vardı. Evin en tepesinde küçük bir cam vardı, o da dışarı değil apartmana bakıyordu. Sürekli karanlıktı, güneş yoktu. O zor günler beni güçlendirdi. Güneşe her çıktığımda bana bir umut oldu. Beni bu noktaya getiren şey o camı olmayan evdi."


"EMİR İLE AYNI RESTORANDA ÇALIŞTIK"

"Emir ya da Furkan’la aşk yaşadın mı?" sorusuna cevap veren Ayyüce, "Bu algı beni de çok sinirlendirdi. Çünkü hepimiz oraya yarışmaya geldik. Hepimizin amacı birinci olmaktı. Aynı ortamda olduğumuz için dışarıdakiler farklı görüyor olayları ya da olmalarını istedikleri için bu tarz dedikodular çıkardılar. Emir ile bir ay aynı restoranda çalıştık, hatta birlikte başvurmayı düşündük" cevabını verdi.


"MASTERCHEF'TE AŞK GÖRMEDİM"

"Bu sene MasterChef’te aşk görmedim. 'Kısmetse Olur’a katılsam adım bu kadar insanla çıkabilirdi. Aşk var mı, yok mu beni ilgilendirmiyor ama gördüğüm kadarıyla yok. Ben ilişki üzerine bir programa katılsam başka yere giderim."Source : milliyet.com
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com