New York'ta BM Genel Kurulu Alarmı...

Bu yıl 74. yapılacak olan Birleşmiş Milletler Genel Kurul toplantısı nedeniyle New York'ta bir dizi önlemler alındı. New York bölgesinde trafik ve diğer ulaşım araçlarında güzergahlar yeniden düzenlendi.

New York'ta BM Genel Kurulu Alarmı...
17 Eylül 2019 - 09:58

Birleşmiş Milletler güzergahı ve Oteller bölgesi olan 17'nci Bölgede 22 Eylül Pazar ile 28 Eylül Cumartesi arasında bir dizi önlemler alındı. Başta Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Trump ve Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere, dünya liderleri New York'ta olacak.

Devlet başkanları güzergahları kullanırken bölgede trafik duracak. En fazla 30 dakika sürmesi beklenen trafikteki durgunluk nedeniyle bir çok güzergah yeniden belirlendi. 

Otobüs servisi

Otobüsler çalışmaya devam edecek ancak trafik koşullarına bağlı olarak büyük gecikmelere maruz kalacaktır. Müşteriler MTA.info sitesini ziyaret etmeli veya seyahat bilgisi için 511'i aramalıdır.

Metro Hizmeti

BM Genel Kurulu nedeniyle herhangi bir servis değişikliği beklenmiyor. Ancak, yaya donmaları, 51 Street 6 istasyonunun ve Lexington Avenue-53 Street E / M istasyonunun bazı girişlerine erişimi kısıtlayabilir. Lütfen daha fazla zaman ayırın.

Feribot hizmeti

NYC Ferry servisi çalışacak, ancak hizmet askıya alınmasına tabi olacak. Müşteriler, ferry.nyc sitesini ziyaret etmeli veya güncellemeler için NYC Ferry uygulamasını kontrol etmelidir.

Bisiklet yolları

Belirlenen bir bisiklet şeridi, 1. Cadde tünelinin sol borusundan 39. Sokaktan 49. Sokak'a kadar 1. Cadde'de her zaman korunacaktır. 2. Caddede, 57. Sokaktan 41. Sokak'a sabah 6'dan akşam 9'a kadar bir kondisyon şeridi olacak. Düzenli daimi bisiklet şeridi akşam geç saatlerde ve gece boyunca kullanılabilir.

Citi Bike

Promosyon fiyatları BM Genel Kurulunda geçerlidir. Detaylar için citibikenyc.com adresini ziyaret edin

YORUMLAR

  • 0 Yorum