Philadelphia'dan Canlı Yayın

Amerika Birleşik Devletleri'nde geçtiğimiz hafta George Floyd'in Polis tarafından öldürülmesinin ardından başlayan şiddet olaylarını ABDPOST.COM yakından takip ediyor. Olayların merkezi haline gelen Philadelphia kentinde bulunan Emre Özcan, Facebook üzerinden canlı yayın yaparak yaşananları paylaşıyor.

Reklam
Philadelphia'dan Canlı Yayın
02 Haziran 2020 - 23:19 - Güncelleme: 02 Haziran 2020 - 23:52
Reklam

Olayları an be an takip eden Özcan, yağmalanan dükkanları ve yağmacıları canlı yayınladı. ABDPOST.COM Facebook hesabından yayınlanan görüntüleri aynı anda binlerce kişi izlerken, bazıları diğer sosyal medya hesaplarında yayınlandı.
ABDPOST.COM muhabiri Emre Özcan, Amerika'da her gün artarak devam eden ve gösterilerin merkezi haline gelen Philadelphia sokaklarından canlı yayın yapmaya devam ediyor. Gündüz belediye binası önünden ve akşam ise yağmalanan dükkanların önünden canlı yayın yaparak Amerika'da yaşananların özetini aktarıyor. 

Özcan "Upper darbyde dukkanları yağmalayanlar çekim yaptığımızı görünce silahla bizi tehdit etti. Mecburen görüntüleri gizlemek zorunda kaldık. Başka bir yerde arabadan çekiyorduk. Bu kezde başka bir araba yolumuzu keserek bizimi çekiyorsunuz, kameramızı elimizden almak istedi. Gece sokağa çıkma yasağı olduğundan sık sık askerler bizi durduruyordu. Gazeteci olduğumuzu söyleyince öyle izin veriyorlar. İlk yağmalanan dükkanların hali daha kötüydü. Şiddet olayları kısmen yumuşasada, gösteriler artıyor." dedi.


CANLI YAYINLARI İzlemek İçin Tıklayın  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam