Tankerbank Mağduru Sinirinden Bakın Ne Yaptı

Çiftlikbank'tan sonra batan Tanker Bank'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki mağdurları verdikleri yüzbinlerce dolarların üstüne bir bardak su içti. Bunlardan biri "Çocukluk arkadaşımdı güvendik verdim" diyen B.T. sinirden 3 gündür eve aldığı kum torbasını yumrukluyor. New York'ta yaşayan B.T. bizi Allah adını kullarak kandırdı dedi.

Tankerbank Mağduru Sinirinden Bakın Ne Yaptı
06 Ocak 2019 - 19:14 - Güncelleme: 06 Ocak 2019 - 20:35

Çiftlikbank'tan sonra batan Tanker Bank'ın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki  mağdurları verdikleri yüzbinlerce dolarların üstüne bir bardak su içti. Bunlardan biri "Çocukluk arkadaşımdı güvendik verdim" diyen B.T. sinirden 3 gündür eve aldığı kum torbasını yumrukluyor. New York'ta yaşayan B.T. bizi Allah adını kullarak kandırdı dedi.

New York'ta bir çok kişiyi tanker filosu kuracağım diyerek tokatlayan Mustafa Çınar'a bir tepkide çocukluk arkadaşından geldi. ABDPOST.COM editörü Feride Çetiner'e konuşan B.T. "Mustafa'yı küçüklükten beri tanırım. Sinirimi 3 gün önce eve aldığım kum torbasından çıkarıyorum." şeklinde konuştu.

Mustafa Çınar'ın New York'ta sanılanın aksine daha fazla kişiden para aldığını belirten başka bir mağdur ise "En fazla New York bölgesinde Petrol istasyonları işleten bir aileden aldı. Yaklaşık 3 milyon dolar sadece o aileden aldı. 500 bin dolar ödeyende var. 100 bin dolar ödeyende. Kendi saflığımıza yanıyoruz." diye konuştu.

ÇİFTLİKBANK'TAN SONRA TANKERBANK TOKADI HABERİ İÇİN TIKLAYIN


YORUMLAR

  • 0 Yorum