Trump’ın Eşi Yine Elini Tutmadı

Trump'ın Eşi Yine Elini Tutmadı

ABD Başkanı Donald Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı iddia edilen soğukluk, Fransa Başkanı Emmanuel Macron ile eşi Brigitte Macron'u karşılama töreni sırasında poz verilirken de kameralara yansıdı.

25 Nisan 2018 - 19:35

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump arasında bir süredir soğukluk yaşandığı öne sürülmüştü. First Lady Melania Trump, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile eşi Brigitte Macron'u karşılama töreni esnasında poz verilirken Başkan Trump'a elini vermedi. 

ELİNİ TUTMADI

Kameralara yansıyan görüntülerde, Başkan Trump sol yanında duran eşi Melania ile önce el teması sağlamaya çalıştı. İlk olarak elini eşinin eline değdiren Trump, hiçbir tepki gelmemesi üzerine önce serçe parmağı sonra yüzük parmağı daha sonra da üç parmağını kullanarak Melania Trump'ın elini tuttu. Gönülsüzce Trump'ın elini tuttuğu gözlenen ve bunu beden diliyle de açıkça göstermekten kaçınmayan Melania Trump, poz verdikleri kırmızı halıdan ayrılır ayrılmaz Başkan Trump'ın elini bırakarak bir iki adım geriden yürümeyi tercih etti.

Melania Trump, 2017'deki İsrail ziyaretinde karşılama töreni sırasında da eşinin elini tutmayı reddetmiş, tepkisini eşinin elini sert bir şekilde iterek göstermişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Relentless California wildfires leave 82 dead, almost 700 unaccounted for
Relentless California wildfires leave 82 dead, almost 700 unaccounted...
3 dead, including police officer, after shooting on Chicago's South Side: Authorities
3 dead, including police officer, after shooting on Chicago's South...