• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Abdurrahim Albayrak da Corona Virüsüne Yakalandı

Koronavirüse yakalanan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak: Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor.

Reklam
Reklam
Abdurrahim Albayrak da Corona Virüsüne Yakalandı
23 Mart 2020 - 07:23 - Güncelleme: 23 Mart 2020 - 12:48
Reklam

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da yakalandı.

Albayrak'ın test sonucunu resmi internet sitesinde duyuran Galatasaray Spor Kulübü, "İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak'ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır" ifadesini kullandı.

Kulübün açıklamasında şunlar kaydedildi:

"İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir. Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz."

Albayrak: Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum
Bunun üzerine Albayrak da sevenlerine bir mesaj gönderdi. "Her şey inşallah daha iyi olacak" diyen Albayrak, devamında "Çok şükür iyiyim, kendimi iyi hissediyorum. Arayan ve mesaj atanlara teşekkür ederim, onlardan moral almak, onlardan dua almak bizi güçlü kılıyor. Herkese selam" diye yazdı.

Fenerbahçe'den geçmiş olsun mesajı
Öte yandan, Fenerbahçe Kulübü de Albayrak'a geçmiş olsun mesajı yayınladı. 

Mesajda, "Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, eşi Şükran Albayrak ve Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; Abdurrahim Albayrak ile eşinin en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını ve iyi haberlerini almayı temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız" ifadelerine yer verildi.


​Albayrak'ın test sonucunu kamuoyuna ilk olarak Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ duyurmuştu. Üstündağ, 'Albayrak çifti karantinada' başlığıyla yayımlanan yazısında şu bilgileri vermişti:

"Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta Koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki pozitif çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da Koronavirüs'e yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor"

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam