• Reklam

Ayşe Giray'ı Kaçırmak ve Gasp'tan Tutuklandılar

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde işkadını Ayşe Giray'ı kaçırmak ve fidye istemekten 2 Türk tutuklandı. Polis baskınla Ayşe Giray'ı kurtardı.

Reklam
Ayşe Giray'ı Kaçırmak ve Gasp'tan Tutuklandılar
30 Ağustos 2018 - 08:28
  • Reklam

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde yaşayan işkadını Ayşe Giray 2 Türk tarafından Florida’nın West Palm şehrinde tehdit ve silah zoruyla kaçırıldı. Fidye isteyen 2 zanlı parayı çekerken Polis tarafından yakalandı. 

Olay geçen hafta meydana geldi. Ayşe Giray'ın eski arkadaşı olduğu iddia edilen Mustafa Gençoğlanoğlu, Giray'ı zorla arabaya alarak şiddet uyguladı. Kendisini 3 gün başka bir evde tutarak burada zorla para istediği ve tehdit edildiğini öne süren Ayşe Giray "4 milyon istediler. Bende de o kadar para yok 2 milyon dolar olduğunu söyleyince benimle birlikte bankaya geldiler. Bankada otururken bende bankada ki görevliden yardım istedim. Banka görevlisi Panik butonuna basarak polise ihbarda bulundu." dediği öğrenildi.

Polisi gören Murat Ekdi ve Mustafa Gençoğlanoğlu arabaya binerek kaçmaya çalıştı. Polisler tarafından gözaltına alınan zanlılar çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com