• Reklam

Törenden Önce Florida'ya Uçacak...

20 Ocak Çarşamba günü Joe Biden'ın başkanlığı için düzenlenecek yemin töreni öncesi, Trump'ın Air Force One ile Beyaz Saray'dan ayrılacağı öğrenildi. Zaten daha önceden törene katılmayacağını duyuran Trump'ın, Florida'daki kumsal evine ya da Mar-a-lago'daki evine gidileceği gelen duyumlar arasında. Ayrıca, Trump için Andrews Hava Üssü'nde bir de veda töreni düzenleneceğini Associated Press aktardı.

Reklam
Törenden Önce Florida'ya Uçacak...
16 Ocak 2021 - 20:42
  • Reklam
"ABD Basını: Trump, Biden'ın yemin töreninden birkaç saat önce Florida'ya uçacak

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Joe Biden'ın yemin ederek göreve başlayacağı 20 Ocak Çarşamba gününün sabahında Beyaz Saray'dan ayrılması bekleniyor.

ABD basınında yer alan haberlere göre Trump, ABD başkanlık uçağı Air Force One ile yemin töreninden birkaç saat önce Florida'daki kumsal evine gidecek. Bazı kaynaklara göre Trump, Mar-a-lago'daki evinde yaşayacak. Kızı Ivanka ve onun eşi Jared Kushner da bir süreliğine ona katılacak.

Trump, geçen hafta destekçilerinin Kongre binasına yaptığı baskından sonra Biden'ın yemin törenine katılmayacağını duyurmuştu.

Palm Beach Post'un haberine gore First Lady Melania Trump geçen gün Florida'daki Boca Raton kentinde oğlu Barron Trump için bir özel okulu ziyaret etti.

Associated Press'in aktardığına göre Andrews Hava Üssü'nde Trump için bir veda töreni düzenlenecek."

Kaynak: t24.com.tr
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com