Evine aldığı dev piton vahşeti!

Evine aldığı dev piton vahşeti!

Florida'da Burmese türünden yaklaşık 3.5 metre uzunluğundaki pitonun soktuğu 2 yaşındaki Shaiunna Hare isimli kız çocuğunun hayatına maloldu.

06 Mart 2018 - 09:46

Florida'da Jaren Hare isimli annesinin Charles Jason Darnell isimli erkek arkadaşına ait Burmese türünden yaklaşık 3.5 metre uzunluğundaki albino bir piton yılanının soktuğu 2 yaşındaki Shaiunna Hare isimli kız çocuğu hayatını kaybetti.

Pitonun sahibi Darnell olayın ardından polise verdiği ifadede, Salı gecesi piton yılanını cam bir akvaryumun içinde bir çantaya koyduğunu ancak ertesi sabah kalktığında yılanın kaçmış olduğunu gördüğünü belirtti.

Bu arada aynı evde 2 çocuğun daha yaşadığı ve Darnell'in yaklaşık 2 metre uzunluğunda bir boa yılanının da bulunduğu öğrenildi.

Darnell, piton yılanını aramak için Shaiunna'nın odasına girdiğinde yılanı onun üzerinde gördüğünü ve kızı bırakana dek yılanla mücadele ettiğini ancak olay yerine çağrılan ambulans gelene kadar Shaiunna'nın hayatını kaybettiğini ifade etti.

Öte yandan Darnell'in piton beslemek için herhangi bir izninin bulunmaması sebebiyle yargılanacağı aynı zamanda küçük bir çocuğun hayatını tehlikeye atmaktan dolayı da ayrıca ceza alacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nihat Hatipoğlu Rektör Oldu
Nihat Hatipoğlu Rektör Oldu
Florida'da Uygunsuz Mesaj Atan Başkan istifa etti
Florida'da Uygunsuz Mesaj Atan Başkan istifa etti