• Reklam

Tolga Karel, ABD'yi Eleştiren Midyat'a Saydırdı

Eski oyuncu Tolga Karel, ABD’yi eleştiren Sermiyan Midyat hakkında ağır söylemlerin olduğu bir mesaj yayınladı.

Reklam
Tolga Karel, ABD'yi Eleştiren Midyat'a Saydırdı
09 Aralık 2020 - 17:57 - Güncelleme: 09 Aralık 2020 - 23:45
 • Reklam

Tolga Karel, geçtiğimiz günlerde Amerika’yı kötüleyip, Cumhurbaşkanını öven Sermiyan Midyat hakkında ağır söylemlerde bulundu. Eski oyuncu Karel, geçtiğimiz Mayıs ayında kadına şiddetle gündeme gelen Sermiyan Midyat için resmî instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Tolga Karel'in Paylaşımı:
"S.ktirsin gitsin. Yaranmak için ne yapacağını şaşırmış it. Ben ne ekmek yediğim yeri kötülerim ne de memleketimi kimseye ezdiririm. Şunu da söyleseymiş ya videoda; Sermiyan Midyat, Türkiye'de kadın dövdüğünde elini kolunu sallaya sallaya geziyorsun, gel o kadına şiddeti burada Amerika'da yap bakalım nereden ne alıyorlar.” 


Midyat Ne Demişti?
Sermiyan Midyat New York'ta, koronavirüs konusunda ABD’yi eleştirip, Türkiye’yi öven bir video yayınlamıştı. Midyat Twitter hesabından yayınladığı video'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'yı etiketleyerek, "Sağlık Bakanlığı'nın, hükümetin, Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hassasiyet, emek, çaba gerçekten teşekküre ve taktire şayan." ifadelerini kullanmıştı.


 • Reklam

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Veysel Demirci
  2 ay önce
  Ya nedir kimdir bu Tolga Karel u*** adamda bir cevher olsaydi Turkiye'den kacip gelip kamyoncu olmazdi neymis para yapiyormus zaten aklinin capi anca bu kadar da gelmis simdi Amerika'ya yikama yaglama yapiyor yazzik be tipine kandirip coluk cocuga karisabilmis de kalkmis simdi artistlik yapiyor , new jersey new york da bi suru insanimiz tir isi yapar onlar gundeme gelmez de bu Tolga neden gundemden dusmez ya adam kendini Amerika'da bitirmis zaten parasi olsa ne olur birakin tirini sursun adini anmayin daha su ulkede
 • Volkan Kadioglu
  2 ay önce
  Agzina saglik iyi yapmis
 • Reklam

https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com