• Reklam
Reklam

Tik Tok Fenomeni Mutfak Cadısı

Tik Tok’ta selamün aleyküm ile başlayan 1 dakikada yemek tarifi veren nam-ı diğer Mutfak Cadısı, Gülsün Kahraman Vural hayatını ABDPOST.COM’a anlattı.

Reklam
09 Mayıs 2021 - 14:17 - Güncelleme: 09 Mayıs 2021 - 14:40
 • Reklam
İstanbul Şaşkın Bakkal’da orta halli bir ailenin iki evladından kız olanı diye başladığı sohbette Gülsün Kahraman Vural “Bütün çocukluğum sokakta oyun oynayarak geçti. Erkek çocukları top oynamak İçin abim yerine beni çağırılıyorlardı. Abim bu duruma ne kadar içerlese de hak vermiyor değildi. Çünkü yaramaz olduğum kadar hareketli bir mizacım ve bedensel yeteneğini geliştirmek zorunda hissettiğim bir arızam vardı.” diyerek çocukluğunu anlattı.

ÇOCUKLUĞU MACERALARLA DOLU
5 yaşında bir korku neticesinde ileri derecede kekeme olduğunu belirten Mutfak Cadısı “Bu yüzden çok zorlanıyordum. Benimle alay edenler oluyordu. Bu durum beni sporcu yaptı. İlkokul öncesi üst kat komşumuz rahmetli Gül Teyze beni kızdırmak İçin “cadı “derdi. Ben cadı değilim diye koskoca kadınla kavga ederdim. Tepkim hoşuna gider daha çok cadı derdi. Sonraki süreçte sarı fırtına dediler. Çünkü sarışındım ve hızlı koşuyordum. 9 yaşındayken Annem Erenköy Tren istasyonu yakınlarında bir kaza geçirdi. Perona yaklaşan ve duracak olan Trenin siren sesini duymadı. Tren sırtından vurup dışarıya savurdu annemi elektrik direğine çarptı o esnada burnu kırılmış, göz kapağı ve alnında bir yarılma olmuş. Haydarpaşa numunenin aciline götürmüşler. Burun Ameliyatı dışında başka bir operasyona gerek kalmadan kısa sürede toparladı. Bu benim travmam (Kaybetme korkumu yendiğim gün) oldu.” diye konuştu.
 
 • Reklam

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Zeminde
  1 ay önce
  Ben şahsen gittim, tanıdım kendini. Hoşsohbet, eli lezzetli ve çok nazik. Giden olursa bana hak verecektir. Elerine sağlık.
 • Yorum
  1 ay önce
  Hepsi iyi hos da su selamü aleyküm nerden cikti, biz Türk üz, konusacaksan türkce konus da sizi herkes anlasin. Eger arap toplumuna hitab edeceksen , hizmet edeceksen hemen Arabistana.
 • Miray Merve
  1 ay önce
  O kadar mı tatlı anlatılır bi tarif çok beğendim başılar dilerim mutfak cadısı :)
 • İznikli serseri
  1 ay önce
  bende tiktoktan takip ediyorum. Kimdir diye arıyordum bu çıktı.
 • Reklam

Haberleri Google News üzerinden takip etmek için tıklayınhttps://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com