• Reklam
Reklam
Kübra Yasun

Kübra Yasun

Santa Barbara

ABD'de Hayat Kurtaracak 6 Mobil Uygulama

02 Haziran 2020 - 23:47 - Güncelleme: 03 Haziran 2020 - 00:08
Reklam


Size severek kullanabileceğiniz 6 mobil uygulamadan bahsetmek istiyorum, 

1.GOOGLE TRİPS

Benim severek kullandığım ve google tarafından geliştirilen bu mobil uygulaması ile gezi planınızı oluşturabilirsiniz. Müzeler, restoranlar vb. yerler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gezeceğiniz şehri keşfetmenizde oldukça yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Plan işini ona bırakın!

2. 17TRACK

Sık sık yurtdışından alışveriş yapıyorsanız kullanmanızı tavsiye ederim. Ücretsiz bir uygulamadır.
Paketleriniz ve mektuplarınız dünyanın neresinde olursa olsun 17Track ile rahatlıkla takip edebiliriniz.

3. MOOVİT

Moovit uygulaması ile yolculuğunuzu daha kolay hale getirebilirsiniz. Rota belirlemenize yardımcı olan bu uygulama tren, metrobüs, otobüs, metro seferleri hakkında da bilgi vermektedir. Gitmek istediğiniz yerin mesafesini ölçüp size farklı rotalardan güzergahlar sunmaktadır. En az trafiğe sahip yerleri bu uygulama sayesinde bulabilirsiniz.

4. MEETUP

Sosyal çevrenizi genişletmenizi sağlayacak olan mobil uygulamasıdır. Çevrenizde organize edilen grup buluşmalarına katılıp yeni hobiler edinebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde etrafınızda olup bitenlere göz atabilirsiniz. Spor, dil öğrenme, teknoloji gibi çeşitli kategorilerden oluşmaktadır. Meetup ile tanışmak için geç kalmış olabilir misiniz?

5. ZİLLOW

Zillow sayesinde Amerika’da istediğiniz evi bulabilirsiniz. Satılık, kiralık, satılma olasılığı olan evleri bir arada görebileceğiniz bir uygulamadır. Yaşadığınız çevredeki evler hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz.

6.YELP

Yelp uygulamasını duymayanımız yoktur heralde. Kısaca bahsetmem gerekirse, konum bazlı çalışan bu uygulama ile en iyi restoranlara ulaşabilirsiniz. Yorum yapıp puan verebilir veya gitmek istediğiniz yeler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.
 

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle! 

    https://www.alexa.com/siteinfo/abdpost.com